Maxi Tip kód partnera Květen 2024 a další bonusy: 200 Kč hned po registraci

Pokud sháníte informace o Maxi Tip kód partnera, tak jste na správném místě. V tomto článku si představíme relativně tuto malou sázkovou kancelář a podíváme se blíže na Maxi Tip vstupní bonusy. Krom toho zde najdete také základní informace o zákaznické podpoře a dalších.

Maxi Tip jako každá sázková kancelář nabízí uvítací bonusy. Pojďme se tedy blíže podívat na to, jaké bonusy na vás čekají s Maxi Tip kódem partnera.

Co mohu získat s Maxi Tip kódem partnera?

Maxi Tip uvítací bonusDetaily nabídkyMaxi Tip kód partnera
Dvě stě na rukuZískejte 200 Kč hned po registraci a potvrzení účtu
Až 100 tisíc uvítací bonusBonus k prvnímu nabití ve výši 10% až do 100 000 Kč
maxitip logo

Jak získat Maxi Tip kód partnera?

Získání obou výše zmíněných bonusů je poměrně snadné. Stačí jen následovat kroky uvedené níže.

 1. Klikněte na tlačítko níže a získejte tak Maxi Tip kód partnera, který vám odemkne váš Maxi Tip uvítací bonus.
 2. Zaregistrujte se na Maxi Tip a nezapomeňte na svůj Maxi Tip kód partnera pro získání bonusu.
 3. Potvrďte, že chcete využít bonus (vztahuje se jen na bonus až sto tisíc Kč)
 4. Pro zisk 10% k prvnímu nabití proveďte platbu na svůj herní Maxi Tip účet.
 5. Počkejte na připsání bonusu a užívejte si prostředky na sázky navíc!
maxi tip kod partenera

Maxi Tip uvítací nabídka – podmínky a detaily bonusu

Maxi Tip dokáže bezesporu zaujmout tím, že jeho Maxi Tip partnerské kódy i další bonusy mají jednoduché a snadno splnitelné podmínky. Pro bonus 200 korun na ruku totiž nemusíte krom ověření účtu (které je nutné v každém případě) dělat vůbec nic a podmínek pro deseti procentní Maxi Tip uvítací bonus také není mnoho. Konkrétně jde o následující:

 • Bonus 10 % platí pouze pro první dobití
 • Nabít můžete libovolnou částku, připočteno vám bude vždy deset procent
 • Maximálně můžete získat bonus až sto tisíc (v případě nabití herního účtu alespoň milionem korun).
 • Pro odemčení bonusu musíte dosáhnout obratu alespoň jeden a půl násobku onoho prvního vkladu.
 • Do tohoto limitu se započítávají všechny sázky s kurzem vyšším než 2
 • Není žádný denní limit (bonus tedy teoreticky můžete odemknout už ten samý den)
 • Na splnění této podmínky máte jeden kalendářní rok
maxi tip bonus

Maxi Tip další bonusy krom Maxi Tip kódu partnera

Přestože je Maxi Tip uvítací bonus více než štědrý a to především díky velmi příjemným a nijak zvlášť zavazujícím podmínkám, tak trošku zamrzí, že se jedná prakticky o jediný bonus, který můžete získat. Celkově je tento sázkařský web spíše prostší a cílí na klasické hráče, kteří si nepotrpí na přespříliš kudrlinek a moderních vychytávek.

Na druhou stranu je Maxi Tip uvítací bonus až 100 000 korun opravdu zajímavý a měl by stačit každému. Co je víc, tak Maxi Tip je relativně nově na trhu, a proto je možné, že nás v budoucnu budou čekat ještě nové zajímavé bonusy tohoto operátora.

Nabídka kurzů a her na Maxi Tip

Aktivovali jste svůj Maxi Tip uvítací bonus a přihlásili se na svůj Maxi Tip účet. Co vás čeká teď? Po nahrání peněz (či využití 200 korun bonusu) můžete začít sázet. To je upřímně všechno, co na Maxi Tipu můžete dělat. Zapomeňte na kasinové odbočky či loterie nebo třeba stolní karetní hry. Maxi Tip je sázkařský web ze staré školy a nic takového nenabízí. Není to však nutně na škodu. Znovu se potvrzuje, že Maxi Tip nejen svými bonusy cílí na sázkaře veterány a další hard-core hráče. Najdete zde všechny možné i nemožné sporty, soutěže v různých zemích a většinou i několik různých lig. U každého zápasu většinou je několik desítek (v některých případech i k sedmdesáti) možností na co si vsadit.

Nabídka kurzů a her na Maxi Tip

V tomto ohledu tedy rozhodně není nic vyčítat. Ti, co nepotřebují barvičky a online herní automaty a podobné vymoženosti, budou nadmíru spokojeni. Možná trošku negativem je absence sázek na e-sporty, které jsou dnes čím dál tím více populární. Hráče veterány toto ovšem nejspíš trápit nebude. Mnohem větším nedostatkem je naprostý nedostatek sázek na společenské události. Ano, vsadíte si na české volby či na Oscary, ale to je asi tak všechno. Velké a významné volební události jinde v Evropě jako by pro Maxi Tip neexistovali a své bonusy na ně tedy neuplatníte.

Naopak živé sázky jsou ukázkové. Maxi Tip nenechává nic náhodě a najdete zde prakticky v jakoukoliv denní dobu hned několik různých zápasů včetně velké nabídky možností na co vsadit. Co přidá na atraktivitě ještě více jsou pak vysoké kurzy. Ty jsou mimochodem skutečností nejen pro live sázky (i když tam se projeví jednoznačně nejvíce), ale pro celý web. I hlavní sázky jsou většinou s kurzem, který neklesá pod 1.9.

Vzhledem k výše zmíněnému nepřekvapí, že na Maxi Tipu byste marně hledali chatovací místnost či podobné vychytávky. Tato síť jde svou vlastní cestou a není sporu, že z toho může bohatě těžit.

Maxi Tip Sázky

Maxi Tip mobilní aplikace pro Android a iOS

Jak již bylo několikrát řečeno, Maxi Tip nejde vždy s davem. V jednom případě ale konkurenci naopak předběhnul a to v případě mobilních aplikací. V zahraničí to je již sice běžným standardem, ale v Česku stále funguje mnoho webů, které mobilní aplikaci nenabízí.

Maxi Tip má pro jistotu hned dvě a to jak na Android, tak na iOS. Vy si tak můžete své oblíbené bonusy či Maxi Tip kód partnera užít i na svých mobilních zařízeních. Obě aplikace jsou přehledné a působí svižným dojmem. Pokud byste se však rozhodli pro mobilní sázení v prohlížeči, tak budete nejspíš zklamaní z nepřítomnosti mobilní verze webu. Ten normální se dá sice relativně jednoduše ovládat i na dotykové obrazovce mobilu, ale přiznejme si, že responzivní web by dnešní době slušel mnohem více. V případě nouze však web postačí.

Doporučujeme však samozřejmě využívat mobilní aplikace. Na iOS ji nainstalujete pohodlně z App Store. U Androidu je situace jako vždy trošku složitější a zamrzí absence návodu, jak aplikaci nainstalovat. I přes to, že jde o relativně intuitivní proces, možná by přeci jen stálo za to se tomuto věnovat trošku více.

maxitip aplikace pro ios

Platební možnosti (vklady a výběry)

Při prvním hledání na Maxi Tipu vás jistě překvapí chybějící výčet platebních možností. Pokud je chcete zkontrolovat ještě před registrací, nezbude vám, než se ponořit hluboko do herního plánu. Ten je navíc v pdf formě naskenovaného dokumentu, nelze v něm tedy hledat. My vám situaci ulehčíme. Nabíjet peníze lze na pobočce, platbou přes banku (včetně online převodu), kreditní kartou či přes skrill.

Nic neobvyklého. Stejně tak limity jsou jako vždy (pobočka 5000 Kč, bankou neomezeně). Výběr je možný nepřekvapivě opět na pobočce, přes skrill či na bankovní účet. Svůj bonus tak můžete vybrat po odemčení i přes tyto cesty.

maxi tip aplikace pro android

Zákaznická podpora na Maxi Tipu

Zákaznická podpora Maxi Tipu je velmi rozporuplná. Na jednu stranu se k této sázkové kanceláři nedovoláte a existuje pouze písemná (elektronická) komunikace. To může být komplikace, pokud chcete rychle vyřešit nějaký problém třeba s bonusem. Na stranu druhou Maxi Tip nabízí v Česku ojedinělou službu, kde v případě zájmu můžete ověřit svůj účet v pohodlí domova.

Z Maxi Tipu vám zavolají, domluvíte si čas a termín schůzky a až k vám domů přijede proškolený kurýr, který s vámi účet nastaví a ověří váš doklad totožnosti. Tomu říkáme bonusové a profesionální chování.

Maxi Tipu registrace

Nejčastěji kladené dotazy

Kdo může získat tento bonus či Maxi Tip uvítací bonus?
Bonus je určen pro nově registrované zákazniky.

Má Maxi Tip nějaký speciální bonus na mobilních platformách?
Ne. Všechny bonusy jsou stejné na mobilu i na počítači.

Nemohu získat bonus, co mám dělat?
Zkontrolujte požadavky bonusů, pokud je splňujete, ale bonus jste nedostali, kontaktujte zákaznickou podporu.

Mohu získat oba Maxi Tip uvítací bonusy?
Ano, můžete získat jak 200 Kč na ruku, tak i bonus až sto tisíc.

Je Maxi Tip dostupný pro všechny?
Maxi Tip má licenci od ministerstva financí ČR a hrát tedy může jakýkoliv člověk nad osmnáct, který bydlí v ČR.

Hodnocení Maxi Tipu

Jak už bylo v článku několikrát zmíněno, Maxi Tip jako malá sázková kancelář míří na svou specifickou skupinu zákazníků. Nenabízí dnes velmi časté online výherní automaty, poker či ruletu byste zde též hledali marně. Maxi Tip uvítací bonusy jsou v zásadě dva a další bonusy zde obvykle nenajdete. To je ovšem vyváženo faktem, že Maxi Tip kódy partnera jsou opravdu zajímavé bonusy a mohou vám přinést až sto tisíc korun a to za vcelku rozumných podmínek. Potěší též bonus prakticky bez podmínek v hodnotě dvě stě korun.

Nabídka kurzů je více než dostatečná a kurzy jsou vysoké. Opět zklamaní budou pokrokoví hráči, kteří by si rádi vsadili třeba na e-sporty či na všemožné společenské události. Nehledejte ani žádné násobiče kurzů a podobné výmysly. Na druhou stranu tím, že zde tyto věci nejsou, tak mohou být normální kurzy lehce vyšší než je zvykem.

Přítomností dvou nativních aplikacích na obě hlavní platformy Maxi Tip předbíhá některou zavedenou konkurenci. Sráží ho však opět chybějící responzivní web, který je na mobilu zkrátka potřeba! Naopak chválíme skvělou službu kurýra, který přijede až k vám a potvrdí vaší totožnost. Klobouk dolu.

Co se nám líbíCo se nám tolik nelíbí
Jednoduchost a přímočarostAbsence dalších bonusů
Mobilní aplikaceJen e-mailový kontakt
Vysoké kurzyWeb není responzivní
bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!
No Operators Found