Maxi Tip: recenzujeme bonusy, aplikaci a sázky

Před tím, než začnete hrát na jakékoliv sázkařském webu, vždy se vyplatí si přečíst recenzi – v tomto případě vám přinášíme recenzi Maxi Tip. Českému uživateli, který se ve světě sázek nevyskytuje dlouho toto jméno nemusí mnoho říct. V této Maxi Tip recenzi to ovšem můžete napravit. Stojí za to registrace na Maxi Tip, nebo se raději obrátit na zavedenou klasiku? Zjistěte to s námi. Dozvíte se mnoho zajámavých informací o bonusech, kontakt na Maxi Tip a jiné.

Oblast hodnoceníNaše hodnocení
Uvítací bonusDvě stovky na ruku a až sto tisíc korun uvítací bonus

 

4

Nabídka sázek3
Kurzy4
Živé sázky5
Mobilní aplikace4
Možnosti platby3
Zákaznická podpora5
Průměrné hodnocení3.7
Zaregistrujte se nyní

Uvítací bonusy na Maxi Tip – hodnocení

Jako každá malá sázková kancelář se musí i tato zapsat do paměti hráčů nějak pořádně, aby měla šance získat, co nejvíce hráčů. Pro registraci Maxi Tip vás mohou přesvědčit uvítací bonusy, které jsou opravdu zajímavé. Nejedná se o sice o žádnou převratnou novinku, na druhou stranu se jedná o velice zajímavé částky a obecně podmínky jsou velice přívětivé. Pojďme se na ně tedy podívat blíže v naší Maxi Tip recenzi.

registraci Maxi Tip

Dvě stovky na ruku prakticky bez omezení

Hned po úspěšné registraci Maxi Tip a plném potvrzení účtu získáte 200 korun na váš herní účet. Na tento bonus se nevztahují prakticky žádná omezení. Můžete ho použít na jakékoliv sázky dle vaší volby. Čistě teoreticky by ho mělo dokonce být možné i rovnou vybrat.

Vzhledem k tomu, že by to mohlo být považováno za zneužití bonusové nabídky (což je samozřejmě věc ošetřena v obchodních podmínkách) bychom to ovšem nedoporučovali a raději užili ony dvě stovky na sázky dle vaší libosti. Díky vysokým kurzům nejen na live sázky si brzy můžete užívat mnohem více než oněch dvě stě korun. A v nejhorším případě o ně prostě opět přijdete.

registraci

Až sto tisíc korun jako uvítací bonus

Klasický nabídka kdy vám k Maxi Tip registraci a prvnímu vkladu přihodí určitý vstupní bonus na dobití. V případě Maxi Tipu jde na první pohled „jen“ o deset procent. ALE, pozor! Těchto deset platí až do maximálního bonusu 100 000 Kč. A to už není vůbec špatné. Na zem vás vrátí fakt, že pro zisk tohoto maximálního bonusu musíte nabít rovný milion. Na druhou stranu odemknutí tohoto bonusu je opravdu lehké a podmínky příjemně potěší.

Zapomeňte na podmínku desítek protočení bonusu – u Maxi Tipu (při psaní Maxi Tip recenze nás opravdu překvapilo) totiž stačí prosázet jen jeden a půl násobek prvního vkladu a to při kurzu alespoň 2. Při relativně vysokých kurzech to není zas takový problém. Na odemčení bonusu máte navíc celý rok. Pokud se vám nechce čekat, můžete svůj bonus odemknout ale i hned v den registrace. Žádný denní limit tu není a za to jednoznačně klobouk dolu.

Více o bonusech , kontakt na Maxi Tip či jiné akční nabídky naleznete v samostatném článku – viz níže.

Maxi Tip bonus

Nabídka sázek – hodnocení

Na první pohled je jasné, že tento nový konkurent na poli kurzových sázek si na nic nehraje. Najdete zde velkou nabídku klasických sportů, ale chybí dnes tolik populární (byť v hlavně ve světě populární) e-sporty a nabídka speciálních sázek také nepotěší (ve většině případů si nevsadíte ani na žádné velké evropské volby, ale spíše jen třeba na Oscary atd.).

Běžný český sázkař si ale nejspíše stěžovat nebude, jelikož nejen že nechybí žádný důležitý sport, ale většinou naleznete i opravdu obsáhlou nabídku všemožných menších i větších lig. Zpravidla si lze vsadit na několik desítek událostí u každého zápasu. Dále se v Maxi Tip recenzi podíváme na kurzy.

Kurzy jako důvod k registraci Maxi Tip – Hodnocení

Maxi Tip se též snaží získat kontakt s hráči i skvělými kurzy, které jsou velmi často lepší než u konkurence. Tyto vyšší kurzy jsou prakticky napříč všemi sporty a to i na opravdu zajímavé zápasy. Třeba na utkání Arsenal vs. Manchaster City kurz 4.07 na Arsenal (při vsazené tisícovce se vám v případě výhry vrátí čtyři tisíce a sedmdesát korun). Při problému s kurzy stačí kontaktovat Maxi Tip.

Tyto vyšší kurzy napříč celým webem kompenzují chybějící násobiče a speciální akce při vsázení, které můžeme běžně vidět u konkurence. Pokud jste ovšem konzervativní sázkař, tak vám nejspíše vyšší kurzy udělají radost a rozhodně se vyplatí zkusit kontakt Maxi Tip (o této službě níže).

Streamování a online sázky na Maxi Tip – Hodnocení

Streamování herních utkání se v Česku zatím moc neprosadilo a ani toto není výjimka a nejde o důvod pro registraci na Maxi Tip.  Pokud máte ovšem stream zařízený jinde, určitě se jedná o zajímavou platformu na online sázení, jelikož nabídka je opravdu bohatá a kurzy vysoké.

Maxi Tip mobilní aplikace – hodnocení

aplikace pro ios

Součástí naší Maxi Tip recenze a důvodem k registraci Maxi Tip by mohla být mobilní aplikace tohoto provozovatele. Přestože se jedná o malou sázkovou kancelář, aplikace je dostupná pro Android i Ios s plnou funkcionalitou. Zamrzí snad jen absence návodu na instalaci, která může být pro uživatele Androidu důležitá. V případě potřeby vám ale pomůže zákaznická podpora, stačí jen získat kontakt na Maxi Tip (viz níže).

aplikace pro ios

Maxi Tip platební možnosti – hodnocení

Před hraním se zákonitě potkáte s nabitím účtu. To je u Maxi Tipu po registraci možné buď na pobočce, platbou přes banku, kreditkou či přes skrill. Vybírat je možné na pobočce, bankou či opět přes skrill. Co ovšem vůbec nepotěší je absence informací o tomto na webu. Buď musíte hledat či využít kontakt na Maxi Tip.

Kontakt Maxi Tip a zákaznická podpora

Zlatým grálem Maxi Tip recenze je jednoznačně zákaznická podpora a možnost kontaktovat Maxi Tip. Tento Maxi Tip kontakt se neomezuje pouze na klasické řešení problémů, ale můžete si díky němu i ověřit svůj hráčský účet. Jak to funguje? Maxi Tip za vámi v případě zájmu zašle po telefonické domluvě školeného kurýra, který všechny údaje ověří přímo na místě v pohodlí vašeho domova.

Paradoxně zamrzí absence přímého telefonického kontaktu, ale v této Maxi Tip recenzi toto kurýr naprosto vynahrazuje. Kontakt na Maxi Tip je tedy dostačující.

Naše hodnocení a závěr

Podle naší recenze je Maxi Tip relativně malá a nová sázková kancelář, která nás ovšem dokázala zaujmout zajímavým uvítacím bonusem (200 na ruku a až 100 tisíc) a exkluzivní službou ověření účtu z domova. Chybí jí některé pokročilé funkce a bonusy, ale nepostrádá nic důležitého. Zaujme tak spíše klasické sázkaře, kteří si nepotrpí na přehršel funkcí, ale ocení jednoduchost. Pro toho se Maxi Tip registrace určitě vyplatí a navíc je jednoduchá. Kontakt na Maxi Tip sice jen tak nenajdete, ale uživatelská podpora je skvělá.

KladyZápory
 Jednoduchost Občas chybí nějaké informace na webu
 Vysoké kurzyAbsence bonusových funkcí
 Vysoký bonus 

Více informací a rad jak využít bonusy Maxi Tip při registraci naleznete v tomto článku.

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!