Sázení na Australian Open 2024: Tipy – Kurzy – Sázky – Live Stream

Příznivci tenisu a zejména sázení nedočkavě očekávají další Grand slam roku – Australian Open. Zajímáte-li se o sázení na Australia Open, pak jse na správném místě.

Pojďme začít sázení na Australian Open!

Tak, jako každý Grand slam, tak i tento poutá pozornost nejen milionů diváků, ale také sázkařů. Tenisové sázení neodmyslitelně patří k tak velké události, kterou Australian Open určitě je. Sázkaři po celém světě uzavírají své tenisové tipy během tohoto turnaje. K bookmakerů proudí obrovské množství sázek nejen na celkové vítěze, ale i na spoustu dalších sázkových možností, které se sebou Australian Open přináší.

Která sázková kancelář je nejlepší pro sázení na Australian Open

Před nějakou dobou se vláda České republiky rozhodla zasáhnout do odvětví sázení a legislativa prošla změnami, po kterých spousta sázkových kanceláří ztratila licenci a možnost provozovat svoje služby na území Česka. Nicméně, ty, které licenci mají, patří mezi špičku průmyslu. Patří mezi ně zejména:

  • Tipsport
  • Sazkabet
  • Chance
  • Fortuna
  • Synottip

Sázejte na Australian Open u Tipsportu!

[CCTA cta_id=18541 design=button Tipsport-République Tchèque-Code_Code-Article Code activity=”” tnc_pre=”true” tnc_post=”false”]

Společnost Tipsport se řadí mezi nejzvučnější sázkové kanceláře v České republice. Může se chlubit pevnou základnou klientů. O prvenství v naší zemi se v podstatě dělí s bookmakerem Fortuna. Jestli jste novým zákazníkem, pak byste se měli podívat na současnou nabídku vstupních bonusů a věrnostních programů. Obě sázkové kanceláře se snaží nabídnout bonus, který se jen těžko odmítá a touto cestou mezi sebou bojují o nové sázkaře. Hráčský účet si samozřejmě můžete otevřít u obou společností

Tenisové sázení je u bookmakera Tipsport je zcela jistě na předních příčkách  a najdete tady širokou paletu možností. Stačí si jen založit hráčský účet a začít uzavírat tenisové sázky. Jako nový zákazník využijte Tipsport promo kód, o kterém se dozvíte více po otevření odkazu.

Kdo jsou Australian Open favorité? Měli byste na ně sázet?

Sázení na Australian Open není vždy je o favoritech. Nicméně, spousta lidí na favority sází, i když kurzy mnohdy nejsou nejlepší. Favorité velkých turnajů jsou poslední roky ti stejní hráči, zejména z pohledu mužské části Grand slamu. U žen je to méně stálé, ale i tam se pár jmen točí pořád dokola.

Ženský favorité

U žen se Česká republika může chlubit několika jmény, které se řadí mezi špičku. Jména jako Strýcová či Plíšková jsou respektována po celém světě. V poslední době se jejich pověst pokouší dohnat i mladá Markéta Vondroušová, která má před sebou, zdá se, skvělou tenisovou budoucnost.

Z pohledu sázení na Australian Open se zde pak vynořují i zahraniční jména, které se řadí mezi favority tohoto turnaje. Patří k nim například Simona Halep či Ashleigh Barty. Nezapomínejme ani na legendy Williamsové, i když těm se jejich kariéra pomalu, ale jistě, blíží ke konci.

Mužský favorité

Zde asi nemá moc cenu se bavit o tom, kdo je největším favoritem na výhru Australian Open. Novak Djokovič je ve skvělé formě a v cestě za titulem mu sice budou stát skvělý hráči, ale šance, že legendární Srb vyhraje, je vysoká. Zastavit ho může jedině pár hráčů, mezi která patří další legendy jako Nadal či Federer. Jak ale roky pomalu plynou, současnou generaci nahradí mladíci a nové jména a my se těšíme na další velkou tenisovou hvězdu, která bude přinášet divákům skvělý tenisový zážitek.

Z pohledu českých tenistů nemůžeme, bohužel, mluvit o nějaké dominanci, jak je tomu u žen. Berdych už nehraje a kromě něj tam sice máme kvalitní hráče, ovšem na celkový titul to pravděpodobně nebude.

Rozpis Australian Open a proč je kritické ho znát

Australian Open je první Grand slamem roku a už zpravidla se hraje hned první měsíc po novém roce. V Austrálii je tou dobou teplé období. Turnaj začíná kolem půlky ledna a v průběhu události se odehraje obrovské množství zápasů. Tenisové sázení, a tedy sázení na Australian open, patří neodmyslitelně k tomuto Grand slamu. Sázkové kanceláře přijímají a musí zpracovat Australian Open sázky od sázkařů ze všech koutů světa. Již od prvního dne jsou na programu tenisové zápasy kvalifikace, na které je možné uzavírat tenisové tipy. Proto si předem zjistěte přesný začátek turnaje, abyste nepropásli šanci uzavírat vaše Australian Open sázky od prvního dne.

České tenisové hráče a sázení na jejich tenisové zápasy

Jak jsem již zmínil, tenistů máme na Australian Open každoročně relativně hodně, zejména u žen. Přičteme-li k tomu čtyřhru, pak se počet zápasů ještě zvýší. Sázení na Australian Open z pohledu českého fanouška, který si chce na české hráče vsadit, proto nebude problém. Kurzů a sázkových nabídek bude na tyto utkání dostatek.

Jak sázet na Australian Open? Kurzovní nabídka detailně

Sázky na vítěze, live sázky, strategie pro sázení… U sázení na Australian Open se člověk může v tom kvantu zápasů a možností někdy ztratit. Častokrát může propásnout šanci uzavřít Australian Open sázky na ne až tak obvyklé kurzy. Proto si zde přiblížíme a připomeneme, na co všechno je možné si vsadit. Od základních sázek na vítěze jednotlivých utkání a celého turnaje se přesuneme k sázkám na sety a gemy. Pak si detailně projdeme handicapové sázky až se nakonec dostaneme k sázkám na počet gemů a setů v zápase.

Sázení na vítěze Australian Open

Sázení na Australian Open

Hodně často uzavírané Australia Open sázky jsou právě na celkového vítěze. Myslíte si, že víte, kdo tento Grand slam vyhraje? Pak si na to můžete vsadit. Kromě vítěze mužské a ženské dvouhry si také můžete vsadit na vítěze čtyřhry jak v mužské, ženské, tak smíšené části. Tenisové sázení u tohoto turnaje zde ale zdaleka nekončí…

Sázení na vítěze zápasu: 12

Sázka 12, tedy vítěz zápasu je tradiční typ Australian Open sázky. Po nastudování rozlosování a zápasů si přesunete ke kurzovní nabídce, kde se podle výše kurzu na vámi vybrané tenisové zápasy rozhodnete, jestli nabízený kurz stojí za to. Možnosti 1 znamená vítězství hráče uvedeného v rozpisu jako první (nebo-li fotbalově jako domácí).

Sázení na sety

Australian Open sázky na sety nejsou úplně nejoblíbenější, ovšem spousta zápasů nabízí hodnotné kurzy. Je zde možnost vsadit si na počet setů, o které se budeme bavit později. V této mini-sekci je řeč o vítězi konkrétního setu. U žen se klasicky hrají maximálně 3 sety, tedy na dva vítězné. U mužů se hraje na maximálně 5 setů, tedy tři vítězné. Sázkové kanceláře tak nabízejí možnost vsadit si na to, který hráč daný set vyhraje. Myslíte si, že outsider vstoupí do zápasu agresivně a ukořistí první set? I tento typ Australian Open sázky je možné uzavřít.

Sázení na gemy

Vsadit si můžete i na gemy. Tenisové sázení na gemy patří mezi speciality live sázkařů. Pokud tedy chcete sázet na gemy, klíčem jsou live sázky. Strategie je taková, že u přenosu sledujete zápas a pokud vám instinkt napovídá, že další gem vyhraje konkrétní hráč, jednoduše uzavřete tuto Australian Open sázku a je za pár okamžiků, když je gem ukončen, se dozvíte výsledek.

Sázení na handicapy

Sázení na Australian Open handicapy je velmi oblíbenou formou sázek. Jestli je v zápase velký favorit, kurz na jeho výhru je vždy velmi malý a pro většinu lidí nepředstavuje žádné lákadlo. Proč to favoritovi virtuálně neztížit? Australian Open sázky na handicap často představují právě virtuální nevýhodu z pohledu favorita.

Myslíte si, že Federer svůj zápas proti outsiderovi vyhraje čistě ve třech setech? Vylepšete si kurz a vsaďte si na handicap -2,5 setu! Pokud je vaše předpověď správná, po konci zápasu se virtuální výsledek bude rovnat 0,5:0 setu pro Federera a vy vyhráváte s lepším kurzem. Problém ale nastane, pokud favorit zaváhá a prohraje minimálně jeden set. V takovém případě je virtuální výsledek 0,5:1 a pro vás to není dobrá zpráva.

Sázení na Australian Open handicapy je možné kromě setů uzavírat i na gemy. Funguje to stejně, akorát se vaše Australian Open sázky vyhodnocují tak, že se sečte počet gemů každého hráče, pak se odečte (nebo přičte) daný handicap a virtuální sázka se vyhodnotí na základě tohoto výsledku. Tenisové sázení s handicapy tak poskytuje sázkařů úplně novou dimenzi, kde kombinací a možností je opravdu hodně.

Sázení Nad / Pod

Toto je typ sázky, která vytvořila vlastní kategorii sázkařů. Tito specialisté na tzv. Over / Under sázky dokážou předvídat, kolik gemů, nebo setů v zápase uvidíme. Dle toho si vyberou některou z hranic z kurzovní nabídky, zkontrolují, zda je kurz v pořádku a uzavřou sázku.

V zápasech, kde se očekává vyrovnané bitva je většinou hranice nastavena výše, než je tomu u zápasů favoritů, kde jsou očekávání taková, že po krátké bitvě směřují hráči do sprch. U gemů se předem určí hranice, například 30,5, a pokud je konečný součet gemů obou hráčů vyšší, než hranice a váš tip byl právě na možnost Nad (Over), pak vyhráváte.

U setů to funguje podobně, akorát u mužů je těch hranic více, jelikož se hraje na více setů, čímž je zde možnost vsadit si na maximální hranici 4,5 setu. V tomto příkladu sázení na Australian Open předpokládáte, že bitva o vítězství bude vrcholit v pátém setu, v případě sázky Nad. V opačném případě, sázka Pod říká, že na dlouhotrvající souboj nedojde. Tím se vám otevře spousta možností různých hranic a kurzů. Samozřejmě platí, že čím vyšší pravděpodobnost, tím nižší kurz. Jestli si myslíte, že favorit prohraje alespoň jeden set, pak je dobrou zprávou, že kurzy zde bývají opravdu solidní.

Australian Open online stream

Live přenosy z Australian open Grand slamu je možné sledovat jak na vybraných televizních stanicích, tak i u většiny bookmakerů. Platí zde ale podmínka, že u většiny sázkových kanceláří musíte mít na vašem kontě musíte alespoň malý peněžní obnos a samozřejmě založen hráčský účet. Proto pokud nemáte konto u žádného bookmakera, podívejte se na naše recenze a využijte také některý ze vstupních bonusů.

Závislost na hazardních hrách – vaše bezpečí na prvním místě

Nikdy není pozdě vyhledat pomoc. Pokud máte problémy s hazardem, obraťte se na lidi, kteří vám chtějí pomoci!