Sázení na Roland Garros 2024: Tipy – Kurzy – Sázky – Live Stream

Francouzská antuka bude hostitelem, tak jako každý rok, jednoho ze čtyř Grand slamů. Sázení na Roland Garros je neodmyslitelnou součástí turnaje známého i pod názvem French Open.

Strategie pro sázení na Roland Garros

Tenisové sázení patří mezi nejpopulárnější. I proto se každý rok upírají miliony pohledů na čtyři velké tenisové turnaje, mezi které patří i French Open, zejména díky obrovskému počtu zápasů. Po samotném sledování jednotlivých zápasů je druhou nejoblíbenější činností sázení na Roland Garros. Pokud hledáte bližší informace, pak jste na správném místě!

V tomto článku se podíváme na spoustu užitečných věcí, které mohou pomoci nejen novým sázkařům, ale taky ostříleným veteránům. Podíváme se na největší favority, české hráče, a samotné Roland Garros sázky, či live sázky. Strategie, kterou u sázení následně zvolíte, může být ovlivněna spoustou faktorů, ale my věříme, že bude ta správná.

Kteří bookmakeři jsou ti nejlepší pro Roland Garros sázky?

Česká legislativa prošla před čase reformou a proto je pro sázkové kanceláře obtížnější získat v České republice licenci. Spousta sázkových kanceláří před reformou je momentálně pro českého sázkaře mimo, ovšem obrátit se můžete zejména na známé licencované sázkové kanceláře jako:

  • SazkaBet
  • Fortuna
  • Tipsport
  • Chance
  • Synottip

Sázejte na Roland Garros u Fortuny!

Sázkovou kancelář Fortuna, myslím, není nutno nějak zvlášť představovat. Patří mezi nejoblíbenější sázkové kanceláře v Česku. Odpovídá za tisíce účtů klientů a jejich reputace je vysoká. Díky tomu se Fortuna stala celosvětově známou sázkovou kanceláří. Její snahou je konkurovat největším operátorům v průmyslu. Spoustu lidí přitahuje jejich široká nabídka sázkových trhů. Dalším faktorem je hladina kurzů – ta je mnohdy velmi solidní. No a copak byste to byly za bookmakera, kdyby jste v dnešní době neposkytovali online a live sázení, takže to je samozřejmost. A co sázky na Roland Garros? Tenisové sázení patří mezi silné stránky Fortuny.

No a tak jako každý kvalitní bookmaker, tak i Fortuna nabízí různé promo akce a vstupní bonus. Chtěli byste tento vstupní bonus získat i vy? Použijte Fortuna promo kód a bonus je váš!

Kdo jsou favorité Roland Garros a má smysl na ně sázet?

Toto je jedna z věcí, kterou se zabývá spousta lidí. Většinou totiž platí, že kurzy na výhru největších favoritů nepředstavují žádné lákadlo. Člověk nikdy neví a mnohdy nestojí za to sázet na tak nízké kurzy, jelikož stát se může cokoliv. Nicméně, nabízí se možnost sázet na jiné druhy sázek, než na výhru favorita. K těmto sázkám se dostaneme dál v článku.

Ženský favorité

Žebříček WTA, tedy jeho nejvyšší místa, jsou relativně často okupována českými hráčkami. I proto je zde šance, že by na vrchol v tomto turnaji dosáhla jedna z našich. Ovšem utkat se budou muset z ostatními soupeřkami, které disponují stejnou kvalitou a tak cesta k vítězství nebude jednoduchá. Adeptek na titul je mnoho, od Simony Halep přes Ashleigh Barty, až po sestry Williamsové, které jsou už sice poněkud starší, ale jejich kvalita se nezapře.

Mužský favorité

Nevím, jestli má vůbec smysl bavit se nějak hlouběji o favoritech na titul v mužské části turnaje. Poslední roky jsou to v podstatě ta samá jména dokola, s občasným překvapením, které se ale často nekoná. Výsledky u mužů jsou poněkud konzistentnější, než u žen, i proto je zde sázení na Roland Garros možná jednodušší. Tenisové tipy se v podstatě pořád točí kolem jmen Djokovič, Nadal, Federer.

Je pravda, že na antuce je Nadal dominantní, ovšem už to není tak evidentní, jako před pár lety. Roland Garros sázky na Rafaelovu výhru tohoto Grand slamu byly ty nejfrekventovanější, čemu se nemůžeme divit. Sázení na Roland Garros sa tak téměř každoročně proměnila v sázení na jeho výhru.

Proč je nutné vědět rozpis Roland Garros?

Pokud vás zajímá sázení na Roland Garros, pak byste určitě měli vědět rozpis zápasů. French Open se zpravidla koná koncem května, pokud do cesty nepřijde neočekávaná situace. Turnaj trvá něco kolem tří týdnů a tak vám zřejmě nemusím říkat, o jak obrovskou událost se jedná z pohledu sázkařů. Těch zápasů je hromada a Roland Garros sázky se k bookmakerům jen tak hrnou. Na internetu si lidi vyměňují své tenisové tipy, live sázky, strategie a vše, co se točí (nejen) kolem sázení na Roland Garros.

Proto je vhodné si vždy v předstihu zjistit přesný datum zahájení, jelikož již v první den se odehraje kvantum utkání, z kterých můžete vytěžit nějakou tu korunu. Tenisové zápasy se hrají paralelně celej den na mnoha dvorcích.

Sázení na české tenisty

Jak jsem už dříve zmiňoval, WTA, tedy ženský žebříček, disponuje kvalitou ze strany českých tenistek. Dokonce zde máme favoritky na celkové vítězství French Open a jejich tenisové zápasy vždy nabízejí kvalitní podívanou. Karolína Plíšková, Petra Kvitová, či mladá Markéta Vondroušová – to všechno jsou top světové hráčky a seznam by mohl pokračovat.

U mužů je to po odchodu Tomáše Berdycha o něco horší a bohužel zde asi nemůžeme úplně počítat s celkovým vítězstvím některého z českých svěřenců. Nicméně, tenisové sázení na pár našich hráčů bude určitě možné!

Jak sázet na Roland Garros? Sázkové možnosti

Dostáváme se do části, ze které mohou čerpat informace zejména nováčci a doufáme, že zde naleznou užitečné informace pro jejich tenisové sázení a otevřou jim perspektivu a možnosti, které sázení na Roland Garros přináší, a o kterých až tak nepřemýšleli.

Sázka na vítěze Roland Garros

O tomto typu sázky ví snad každej. Vůbec nic složitého, prostě si vsadíte na vítěze celého French Open a pak už jen čekáte tři týdny. Nebo méně, pokud váš hráč vypadne. To vám asi radost neudělá. Nicméně, kurzy na favority jsou hodně nízko, takže možnosti se otevírají až u outsiderů. U mužů je to většinou sázka na hodně malou pravděpodobnost. Ovšem u žen to může být o něco lepší, jelikož ty jsou často mnohonásobně nepředvídatelné. Jo, i v tenisu…

Sázka na vítěze jednotlivých zápasů: 12

Roland Garros sázky na vítěze zápasu je snad ještě populárnější, a řekl bych, že i celkově nejpopulárnějším typem sázky v tenisu. Prostě si jen vyberete tip buď 1, nebo 2. První možnost je sázka na výhru hráče, bereme-li to z pohledu fotbalu, který hraje doma. Druhá možnost…asi není třeba vysvětlovat.

Jelikož na začátku se hraje kvantum utkání, je zde velká šance, že objevíte opravdu zajímavé kurzy a sázení na Roland Garros nastartovat hned od začátku.

Sázky na sety

Odvážíte si tipnou, kdo vyhraje třetí set? U zápasů největších favoritů je to většinou (zejména ze začátku turnaje) jasné věc. Ovšem u zápasů vyrovnaných soupeřů je to takřka nemožné a ty kurzy za to většinou nestojí.

Nicméně, je dobré vědět, že i tento typ sázky existuje, a jelikož French Open se, jako každý Grand slam, hraje u mužů na tři vítězné sety, čímž je těch možností sázení na sety o něco více, než obvykle.

Sázky na gemy

Typ sázky oblíbený zejména u live sázení. Sledujete zápas živě, vidíte, kdo jak momentálně v daném okamžiku hraje a rozhodnete se vsadit na vítěze následujícího gemu. Velkou roli samozřejmě hraje to, kdo má právě servis, zejména tedy u mužů, kde podání hraje velkou roli. Každopádně, sázky na gemy nejsou až tak oblíbená, bereme-li to z pohledu široké sázkařské komunity, ale je dobré vědět, že i toto je součástí sázení na Roland Garros.

Handicap sázky

Velmi zajímavý druh sázky, který se uzavírá v hojném počtu. Myslíte si, že daný hráč vyhraje zápas lehce ve třech setech? Můžete mu to stěžit virtuálním přiřazením setů, nebo gemů jeho soupeři.

Řekněme, že si myslíte, že hráč vyhraje lehce 6:3 ve všech třech setech. To by znamenalo, že konečný výsledek v gemech je 18:9. Před zápasem jste si z nabídky bookmakera vybrali, že outsider obdrží virtuálně 8,5 gemů. Tím pádem se z pohledu vaši sázky mění zmiňovaný výsledek na 18:17,5 a vy vyhráváte. Kdyby outsider vyhrál ještě jeden gem, pak by už vaše sázka úspěšná nebyla.

To samé je možné udělat i u setů, kde se tedy setkáte jen se dvěma možnostmi handicapů, a to buď 1,5 nebo 2,5 setu. Když si vyberete 2,5 setů a vsadíte si na outsidera, pak vám stačí, aby vyhrál alespoň jeden set a vy vyhráváte s ním, protože virtuální výsledek je 3:3,5 ve prospěch outsidera.

Sázky Nad / Pod

Kdo říká, že sázení na Roland Garros musí být jen o výběru vítěze zápasu nebo setu? Roland Garros sázky na počet patří mezi oblíbené. V podstatě sázíte na celkový počet gemů nebo setů v zápase a to bez ohledu toho, kdo vyhraje a kdo prohraje.

Sázkové kanceláře vám nabídnou tenisové sázení na určité hranice, nebo úrovně, počtu gemů či setů a kurzy se většinou odvíjejí od očekávání, jak se asi zápas bude vyvíjet. Tedy, hraje-li velký favorit s outsiderem, očekává se jednoduchý průběh z pohledu favorita, čímž jsou kurzy na nižší hranice (jako například 23,5 gemů, nebo 3,5 setů) velice nízko. Ovšem někdy outsider překvapí a uhraje více gemů nebo setů, než se očekávalo a v tom případě jsou kurzy celkem slušné.

Roland Garros živé přenosy

Tenisové sázení se mnohdy neobejde bez sledování, jak se vaše Roland Garros sázky vyvíjení v reálném čase. Kromě spousty sportovních kanálů, které jsou k dispozici a zcela jistě vysílají French open, je zde možnost sledovat přenosy živě i na webu prostřednictvím live streamů samotných sázkových kanceláří. U většiny ale musíte mít na svém hráčském účtu, který si, samozřejmě, musí založit, alespoň menší obnos prostředků. Je to ale něco což se vyplatí, protože zde obvykle najdete zápasy, které televize nevysílají.

Závislost na hazardních hrách – bezpečnost na prvním místě

Vymyká se vám hazard z pod kontroly a vy se obáváte o vaši budoucnost? Nečekejte a obraťte se na lidi či organizace, kteří vám chtějí pomoci!