Tipsport bonus: Získejte až 50 000 Kč + 300 Kč!

Jste nový zákazníkem sázkové kanceláře Tipsport? Potomo pro vás máme skvělou zprávu – jako nově registrovaný hráč teď můžete získat Tipsport bonus 100% až do 50 000 Kč + dalších 300 Kč zdarma. Detaily si přiblížíme v tomto článku, proto čtěte dál!

Tipsport

90/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 15 července 2024
 • skvělá bonusová nabídka
 • Tipsport TV funkce

Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

je jednou z nejoblíbenějších značek v České republice. Není divu! Uvítací bonus ve výši 50 300 Kč, mimořádné akce a speciální akce, jako jsou soutěže pro hráče, vás udrží v napětí! A k tomu všemu jsou technologie, které stojí za webovými stránkami a mobilní aplikací, na špičkové úrovni.

Podívejte se na aktuální Tipsport bonus až 50 000 Kč + 300 Kč | Nabídka pro Červenec 2024

Aktuální Tipsport bonus až 50 000 Kč + 300 Kč

Ve světě sázení jsou vstupní bonusové nabídky největším lákadlem sázkových kanceláří. Díky skvělým bonusům dokážou bookmakeři získat spoustu nových zákazníků. Tipsport patří mezi sázkové kanceláře, kterých vstupní bonus je opravdu lákavý. Momentálně můžete získat Tipsport bonus až 50 000 Kč a dalších pět stovek zdarma.

Akční kód Tipsport pro Červenec 2024

Chcete zjistit, jestli je aktuálně dostupný akční kód Tipsport, který vám zaručí získat Tipsport bonus? Zde držíme informace co nejaktuálnější, proto se podívejte pomocí našich tlačítek na aktuální akční kód Tipsport, abyste měli jistotu, že získáte nejlepší možnou nabídku, jaká jen jde.

Kdo může získat aktuální Tipsport bonus?

Tipsport bonus je dostupný pro všechny nové hráče. Pokud jste stávajícím zákazníkem této sázkové kanceláře, pak, bohužel, na vstupní bonus nárok nemáte (což je vám asi jasné ze slovního spojení vstupní Tipsport bonus). Stávající zákazníci však mohou těžit s různých promo akcí a věrnostních programů.

Další skupinou lidí, která nemá nárok na bonus jsou nezletilí. Pokud tedy ještě nemáte 18, budete si muset počkat do doby, než tento věk dosáhnete. Sázkové kanceláře jsou regulovány zákonem a musí vykonávat ověřování totožnosti a věku, proto pokud ještě nemáte 18, nemusíte se ani snažit systém nějak obelstít.

Tipsport bonus – bonusové nabídky pro Červenec 2024

BONUSVÝŠE BONUSU
Vstupní bonus na první vklad50 000 Kč
Bonus za dokončení registrace500 Kč

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Až do 50 300 KČ
 • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!

Pro nové hráče má Tipsport hned dva bonusy. První, který vám připíší na účet ihned po úspěšném dokončení registrace. Těchto  pět stovek můžete prosázet bez dodatečného vkladu. Druhým bonusem je dorovnání vašeho prvního vkladu a do až do padesát tisíc korun. Vklady pod tuto sumu budou dorovnány, ovšem vklady nad tuto sumu vám zajistí “jenom” zmíněných 50 000 Kč. Nezapomeňte se pro získání bonusu podívat na náš akční kód Tipsport.

Vstupní bonus 100% až do 50 000 Kč

Tak vysoký bonus jen tak snadno nenajdete. Ovšem má to malý háček. Sázková kancelář Tipsport vám tento bonus nedá jen tak. Chce, abyste plně a aktivně využívali svůj účet pro sázení. Proto jsou zde nastaveny podmínky protočení. Tyto podmínky jsou rozděleny do tří hladin, které si záhy přiblížíme.

Bonus vám bude připisován, nebo-li uvolňován, postupně v 10% procentních intervalech. Vždy po protočení určitého obnosu peněz se tato část uvolní.

Připomínáme, že bonusy mohou získat je ti členové, kteří prošli procesem Tipsport registrace.

Podmínky protočení

Jak již bylo zmíněno, podmínky jsou rozdílné pro různé výše vašeho prvního vkladu. Podívejte se také na náš akční kód Tipsport a získejte tak co nejlepší nabídku. Zde jsou zmiňované hladiny (celkem tři):

 • První vklad do 1 000 Kč (včetně).
 • První vklad do 5 000 Kč (včetně).
 • První vklad nad 5 000 Kč.

V případě první hladiny, tedy vkladu do tisícovky, musíte prosázet pětinásobek součtu bonusu a vašeho prvního vkladu. Do tohoto výpočtu se počítají jak Tipsport sázky online, tak sázky uzavřeny na pobočce. Také platí podmínky pro minimální kurz. Pro tuto hladiny se do výpočtu započítávají tikety s minimálním kurzem 1,5.

U druhé hladiny to není pětinásobek součtu vkladu a přiděleného bonusu, nýbrž sedminásobek. Také kurz je o něco vyšší – minimální hodnota se posouvá z 1,5 na 2,0. Znovu platí, že se zde započítávají Tipsport sázky na pobočce i online.

No a poslední třetí hladina je nastavena tak, že pro celkové uvolnění bonusu a jeho potenciální výběr z účtu musí sázející protočit svůj první vklad plus přidělený bonus 8-krát. Kurzy, které se do výpočtu počítají jsou nastaveny na hladinu 4,0. Zde je vidět, že ten nejvyšší bonus je uvolňován nejobtížněji.

Jedna věc, která se vztahuje na všechny hladiny je, že maximální denní limit, který se vám připočítá po splnění podmínek je pro první hladinu 500 Kč, pro druhou 2 500 Kč a pro třetí je to 25 000 Kč. Souhrn je níže v tabulce.

 Nutný obratMinimální kurzDenní limit
První hladina – do 1 000 Kč5-násobek vkladu + bonusu1.50Max. 500 Korun
Druhá hladina – do 5 000 Kč7-násobek vkladu + bonusu2.00Max. 2 500 Korun
Třetí hladina – nad 5 000 Kč8-násobek vkladu + bonusu4.00Max. 25 000 Korun

Podívejte se i na další Tipsport bonusy!

Stoprocentní vstupní bonus není jedinou možností, jak začít sázet tikety u sázkové kanceláře Tipsport. Společnost nabízí během roku i další promo akce a  spoustu benefitů, ze kterých mohou jejich klienti vytěžit co nejvíce. Ujistěte se proto, že pravidelně kontrolujete naší stránku, kde naleznete veškeré informace o všech důležitých bonus a také akční kód Tipsport.

Tipsport bonus za registraci 300 Kč

Aktuálně je v nabídce kromě výše zmíněného hlavního bonusu i další menší bonus, který obdrží každý nový hráč v případě, že je jeho/její Tipsport registrace zcela a úspěšně ukončena. Bonus vám bude přidělen na vaše konto v okamžiku splnění této podmínky.

 • Bonus je přidělen ve formě Netů a spadá tak pod podmínky Tipkonta.
 • Co jsou Nety a Tipkonto si přiblížíme už za okamžik.
 • K získání stačí dokončit registraci.
 • Ujistěte se, že se podíváte na aktuální Tipsport akční kód.

Tipkonto a Nety

Tipkonto a Nety nejsou zrovna bonusy jako takové, ovšem díky těmto věrnostním bodům můžete získat extra peníze na sázení, tedy jistá forma bonusu to je.

Tipkonto je věrnostní program pro všechny nové i stávající zákazníky společnosti Tipsport. Díky Tipkontu získáváte tzv. Nety, které je možné použít místo peněz při uzavírání tiketů. Nety jsou vám přidělovány podle toho, jak vysoký je váš kurz a vklad na jednotlivé tikety.

 • Nety získáváte jak standardní Tipsport sázky, tak i za live sázky.
 • Každý sázející může získat za sázky vyhodnocené v rámci jednoho kalendářního dne maximálně 100 Netů.
 • Nety je možné vsadit v jakékoliv sázce. V případě, že je tato sázka vyhrávající, získává klient výhru v Korunách.

Níže je tabulka s přehledem, kolik Netů získáte za předzápasové sázky a kolik za live sázky. Body jsou vám přidělovány i když sázíte pomocí Tipsport aplikace. První tabulka je pro Live sázky, druhá tabulka je pro předzápasové sázky.

Celkový kurz live sázkyVíce než 1,5Více než 3Více než 10Více než 25Více než 50
Nety z vkladu0,1 %0,2 %0,5 %2 %10 %
Celkový kurz předzáp. sázkyVíce než 20Více než 100Více než 500Více než 2000Více než 5000
Nety z vkladu2 %5 %10 %15 %25 %

Nety za sdílení

Nety lze získat i jinak, než jen z vkladů na vaše tikety. Pokud budete sdílet vaše analýzy či tikety na sociálních sítích, fórech, či jinak v online světě, za každého nového hráče, kterého přivedete, obdržíte zdarma Nety. Čím vyšší počet nových klientů přivedete, tím větší bude počet Netů za jednoho klienta. Můžete jím také poradit, aby se podívali na náš akční kód Tipsport.

1 až 6 klientů7 až 11 klientů12 až 21 klientů22 až 101 klientů102 a více klientů
100 Netů / klient125 Netů / klient150 Netů / klient175 Netů / klient200 Netů / klient

Nety vám budou připsány na vaše konto v okamžiku, kdy se nový hráč plně zaregistruje a vloží na svůj účet první peníze.

Tipsport bonus pro mobilní aplikaci

Sázení na cestách, nebo v případě, že nemáte po ruce pobočku či počítač, je možné i přes mobilní aplikaci. Tipsport aplikace je skvělá, ale můžu získat bonus za její používání?

Bohužel, v současné době není možné získat bonus specifický pro aplikaci, ovšem všechny výše zmíněné bonusy jsou k dispozici i pomocí Tipsport aplikace a samotná aplikace nijak neomezuje například podmínky protočení či jiné pravidla a podmínky. Po úspěšném dokončení Tipsport registrace se do apky přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Až do 50 300 KČ
 • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!

Tipsport kurzová nabídka sportů

Není tajemstvím, že u Tipsportu máte možnost sázet často i na ty nejšílenější sporty či soutěže. Pro klasické sázkaře je ale také z čeho vybírat. Pokud jste fanouškem fotbalu, hokeje, či tenisu, pak jste na správném místě.

Sázení na fotbal

Fotbal patří nejen mezi nejsledovanější sporty na světě, ale také mezi nejsázenější. Sázkaři z celého světa denně uzavírají tikety na stovky fotbalových utkání z celého světa. Pokud patříte mezi nadšence fotbalu, pak budete z nabídky i Tipsportu opravdu uneseni.

Vsadit si můžete nejen na ty největší Evropské fotbalové ligy, jako je Premier League, La Liga, Ligue 1 a mnoho dalších (včetně nejvyšší české fotbalové ligy), ale i na méně populární a nižší ligy z celého světa. Nechybí ani velké pohárové soutěže jako Liga mistrů, Evropská liga, či státní soutěže jako Mistrovství světa a EURO.

Sázení na hokej

Lední hokej je v Česku velice oblíbeným sportem. Tipsport nabízí svým klientům možnost sázet na nejen Českou extraligu, ale také na všechny velké evropské soutěže, jako například ta ve Švédsku či Finsku.

Nechybí ani ruská KHL či kanadsko – americká NHL, kde se hraje spousta zápasů. Pokud jsou právě v plné proudu Mistrovství, pak je u Tipsportu zcela jistě naleznete. Sázet můžete jak na jednotlivá utkání, tak i na celkový výsledek šampionátu.

Sázení na tenis

Jste fanouškem tenisu? Česko má v tomto sportu kvalitní zastoupení, zejména co se týče žen. Proto se u nás najde spousta fanoušků tohoto individuálního sportu.

U sázkové kanceláře Tipsport najdete všechny velké turnaje roku, hlavně tedy všechny Grand slamy, ale vsadit si budete moci i na ostatní turnaje z celého světa. Fanoušci tenisu budou z nabídkou a sázením na tenis opravdu spokojeni.

Platební metody u Tipsportu

Je Tipsport registrace za vámi a chcete si na účet vložit peníze? U sázkové kanceláře Tipsport máte několik možností, jak můžete vkládat nebo vybírat peníze. Většina metod je online, ale naleznete zde i offline metodu.

Pokud si chcete na váš účet vložit finanční prostředky, učinit tak můžete přímo na pobočce, nebo pak online jednou z následujících možností. První je platba platební kartou. Druhou možností je pak bankovní převod, který jako jediný nabízí vklad bez limitu. Použít můžete i online peněženky jako Skrill, nebo dokonce pomocí Bitcoinu či paysafecard.

U výběrů je to omezeno na výběr na pobočce, kde je ale limit maximálně 5 000 Korun. Při bankovním převodu je horní limit stanoven na jeden milion korun a u Skrillu a Paypalu je to pak 100 000 Korun. Většina transakcí probíhá okamžitě, s výjimkou bankovního převodu, kde je to jak u vkladů, tak u výběrů maximálně pár dní.

Je vstupní bonus Tipsport užitečný pro sázení?

Bookmaker Tipsport je na českém trhu velmi známé jméno. Firma je plně licencovaná a řídí se nařízeními vlády a právními postupy. Proto pokud jste se rozhodli právě pro Tipsport, nebudete litovat. Kromě toho zde získáte mimo vstupního bonusu 100% i další řadu bonusů, promo akcí a věrnostních nabídek.

Tipsport registrace je jedno z podmínek pro získání bonusu. Po registraci se vám však otevřou dveře do kvalitního světa sázení, který vám může pomoci zlepšit i náš akční kód Tipsport.

Pokud bychom měli rozhodnout, zda doporučíme Tipsport komukoliv, kdo se chystá otevřít si sázkařský účet, pak zde není pravděpodobně nic, co by nám v tom bránilo. Také bychom zmínili Tipsport akční kód, díky kterému si zajistíte ten nejlepší bonus. Tipsport je kvalitní sázková kancelář se spoustou sportů a událostí a jejich bonus jsou jedny z nejlepších.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

FAQ – Často kladené otázky

Jaký je aktuální Tipsport bonus?

Momentálně je možné získat vstupní bonus 100% až do výše 50 000 Korun, plus dalších 300 Korun zdarma za úspěšné dokončení registrace. Kromě toho můžete těžit z věrnostního programu Tipkonto.

Jaký je aktuální Tipsport kód?

Tipsport akční kód naleznete zde na našich stránkách. Podívejte se proto na tento kód a zajistěte si nejlepší možnou bonusovou nabídku u této kvalitní sázkové kanceláře.

Jsou zde i další Tipsport bonusy mimo vstupního bonusu?

Ano, sázková kancelář Tipsport momentálně nabízí pětistovku pro každého nového hráče, který plně a úspěšně dokončí registraci. Kromě toho Tipsport nabízí i další nepravidelné promo akce.

Kdo může získat Tipsport bonus?

Každý nový hráč, který úspěšně dokončí svou registraci. Také je nutné, abyste měli patřičný věk, tedy 18 let, bez kterého nejste v naší zemi oprávněny sázet.