Tipsport kontakt – pracovní hodiny a další informace!

Tipsport

90/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 25 května 2024
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce

Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

je jednou z nejoblíbenějších značek v České republice. Není divu! Uvítací bonus ve výši 50 300 Kč, mimořádné akce a speciální akce, jako jsou soutěže pro hráče, vás udrží v napětí! A k tomu všemu jsou technologie, které stojí za webovými stránkami a mobilní aplikací, na špičkové úrovni.

V tomto článku se budeme věnovat tomu, jaké možnosti můžete využít pro Tipsport kontakt. Zjistěte tedy, jakým způsobem se máte možnost spojit se sázkovou kanceláří Tipsport a získat potřebnou pomoc. Pokud vás toto téma zajímá, čtěte dále.

Jaký Tipsport kontakt máte k dispozici?

Tipsport kontaktČas čekáníProvozní hodiny
chat10 s. – 10 minut24/7
telefonOkamžitě – 5 minutPo. – Ne. 8:00 – 22:00
e-mailDo 1 dne24/7

Tipsport funkce, se kterými uživatelé obvykle potřebují pomoci

Online sázková kancelář Tipsport patří mezi operátory, kteří se na českém trhu těší skutečně velmi velké popularitě. Není se však vůbec čemu divit, Tipsport svým klientům nabízí opravdu širokou škálu možností, najdete tu mnoho sportů a také i samotných sázkových příležitostí, které lze využít.

Díky tomu, že webové stránky online sázkové kanceláře Tipsport navštěvuje skutečně velké množství sázkařů, pochopitelně se najde také i mnoho takových, kteří se v průběhu svého působení u tohoto online operátora setkají s jistými potížemi, se kterými potřebují pomoci. Právě k tomu poté slouží kontakt Tipsport, který máte možnost využít. S jakými věcmi tedy uživatelé u této online sázkové kanceláře obvykle potřebují pomoci?

V první řadě musíme zmínit samotné Tipsport sázky, u kterých se sázkaři mohou setkat s určitými potížemi. Může se například stát, že sázková kancelář nepřijme sázku daného sázkaře a ten poté bude chtít vědět, proč se taková věc stala. Dále se poměrně často můžeme setkat také s tím, že hráč využije nabídku bonusu, který mu online sázková kancelář Tipsport poskytuje, a poté nemá úplně jasno v tom, jak přesně musí splnit podmínky, aby se mu podařilo tento bonus vyplatit. Pravidla bonusů jsou totiž často poměrně komplikovaná.

Další věcí, se kterou sázkaři vcelku často potřebují pomoci, je také i sázkový tiket. Mnohokrát se může stát, že sázkový tiket není výherní a sázkař nerozumí tomu, proč. V takovém případě také kontaktuje operátora Tipsport prostřednictvím některé z dostupných kontaktních forem.

Dále mohou mít hráči nejasnosti například v případě, že v rámci sekce kasina získají točení zdarma a tato točení následně nemá možnost využít na hraní některých her. Často jsou totiž točení zdarma, které lze získat v rámci některých promo akcí, určeny na využití pouze ve vybraných hrách, co je však vždy uvedeno v pravidlech a podmínkách dané promo akce.

Kromě výše zmíněných však samozřejmě existuje i mnoho dalších věcí, kvůli kterým zvyknou uživatelé kontaktovat zákaznickou podporu online sázkové kanceláře Tipsport.

Recenze zákaznické podpory Tipsport

Online sázkovou kancelář Tipsport lze kontaktovat vícero způsoby. Které to tedy jsou?

Pokud chcete využít kontakt Tipsport, máte k tomu k dispozici tři základní možnosti.

První z nich je chat, který je poměrně oblíbeným a často využívaným nástrojem. Pokud se rozhodnete využít Tipsport kontakt právě prostřednictvím chatu, můžete očekávat poměrně rychlou odpověď ze strany online sázkové kanceláře. Tipsport chat máte k dispozici non-stop, co je určitě velkou výhodou. Jednou z nevýhod, kterou má Tipsport podpora chat, může být třeba to, že tuto komunikaci nemáte k dispozici i pro budoucí využití, jak je tomu například v případě e-mailové komunikace.

Další variantou kontaktování online sázkové kanceláře Tipsport, kterou můžete využít, je i Tipsport kontakt telefon. Pokud se rozhodnete právě pro tento typ komunikace, můžete Tipsport infolinka kontakt využít každý den, včetně víkendů, a to od 8:00 do 22:00. Mnoho uživatelů preferuje tento typ kontaktu kvůli tomu, že jim nabízí možnost okamžité zpětné vazby a možnosti vyřešit například i mnoho doplňujících dotazů v rámci jednoho telefonátu. Pokud chcete využít Tipsport kontakt telefon, číslo, na které můžete zavolat, je +420 311 633 118. Tipsport infolinka kontakt je tedy velmi oblíbený typ komunikace se zákaznickým servisem tohoto online operátora.

Posledním typem kontaktu je e-mailová komunikace, která je vám tak, jako i live chat, k dispozici non-stop. Na svůj e-mail zaslaný zákaznické podpoře můžete očekávat poměrně rychlou odpověď.

To, která z výše rozebíraných tří možností, jak kontaktovat zákaznický servis online sázkové kanceláře Tipsport, bude tou nejvhodnější právě pro vás, závisí zejména od vašich preferencí. Pokud jste člověk, který preferuje přímější kontakt, bude pro vás nejlepší volbou pravděpodobně telefonický kontakt. Pokud vám však nevadí například si chvíli počkat na odpověď ze strany zákaznického servisu, můžete využít také i live chat nebo e-mailový kontakt. Všechny tři tyto možnosti jsou však poměrně dobrou volbou, protože jsou vám k dispozici téměř non-stop a odpovědi na své dotazy zde získáte skutečně velmi rychle.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Až do 50 300 KČ
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!