Tipsport Recenze: naše názory a postřehy

Tipsport je jasným leaderem na českém trhu. Náskok Tipsport je patrný převážně na poli IT. Díky vydání skvěle optimalizované aplikace pro chytré telefony a odladěné webové prezentaci dnes holding přijímá sázky v hodně přes 20 miliard každý rok.

Tipsport

90/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 15 července 2024
 • skvělá bonusová nabídka
 • Tipsport TV funkce

Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

je jednou z nejoblíbenějších značek v České republice. Není divu! Uvítací bonus ve výši 50 300 Kč, mimořádné akce a speciální akce, jako jsou soutěže pro hráče, vás udrží v napětí! A k tomu všemu jsou technologie, které stojí za webovými stránkami a mobilní aplikací, na špičkové úrovni.

Tato recenze vám kompletně představí Tipsport včetně hlavních výhod a nevýhod této sázkové kanceláře.

Recenze TipsportTipsport Recenze – Naše hodnocení
Vstupní bonus50 000 Kč + 300 Kč na první sázky
5/5
Nabídka kurzů5/5
Výše kurzů4/5
Mobilní aplikace4/5
Platební metody 4/5
Zákaznická podpora 4/5
Live sázení a živé přenosy4/5
Průměrné hodnocení 4/5

Vstupní bonusy – 5/5

Vstupní bonus za registraci

Každý nově registrovaný hráč obdrží od Tipsportu ihned 150 Kč, které je možno okamžitě využít na sázení (přes akční kód TipSport). Pro získání tohoto bonusu nemusíte udělat v podstatě nic, není potřeba uskutečnit žádný vklad na účet, bonus získáte jen za registraci vašeho nového hráčského účtu.

Vstupní bonus až 50 000 Kč

Tím hlavním bonusem, který přesvědčí každý rok nespočet hráčů o tom, že Tipsport je tou správnou sázkovou kanceláří, je vstupní bonus až do výše 50 000 Kč. Ano, čtete správně. Až 50 000 Kč pouze za váš první vklad. Samozřejmostí je ale splnění všech vstupních podmínek.

Pokud chcete opravdu získat plný bonus ve výši 50 000 Kč, tak je potřeba na tiketech s minimálním kurzem 4 prosázet až 800 000 Kč během 12 měsíců od vašeho počátečního vkladu. Je potřeba mít na mysli, že se denně započítává součet sázek pouze do 25 000 Kč, a tak si své sázky musíte podle toho rozdělit a neměli byste všechno vsadit najednou. Tipsport po splnění podmínek vyplácí finanční odměnu po částech, stejně jako většina ostatních sázkových kanceláří.

Náš názor: S tak vysokým bonusem, jako nabízí Tipsport se nikde jinde nesetkáte. Naše recenze tuto skutečnost reflektuje maximálním možným počtem bodů.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Až do 50 300 KČ
 • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!

Nabídka kurzů – 5/5

S nabídkou kurzů sázkové kanceláře Tipsport se mohou měřit i ty největší zahraniční sázkové kanceláře, nemluvě o sázkových kancelářích českých.

Nejoblíbenějšími sporty jsou fotbal, lední hokej, tenis a basketbal. Mezi další sporty patří biatlon, bandy, box, florbal, futsal, golf, lakros, házená, plážový volejbal, rugby, snooker, stolní tenis, vodní pólo a další.

Stejně jako sesterská sázková kancelář Chance, vypisuje Tipsport i společenské sázky. Hráči si mohou vsadit například na volby do sněmovny, kurz ČNB, výherce Oskara, prezidentské volby či volby okolních zemí.

Na rozdíl od Chance je nabídka e-sport sázek chudší o populární FPS hru Counter Strike. Sázet je možno pouze na vybrané ligy League of Legends a globální ligu Starcraftu 2.

Nabídka kurzů

Tipsport také vydává vlastní losy, které je možno zakoupit na jakékoliv z více než 1000 poboček po celé České republice. Pravděpodobně nejpopulárnějším stíracím losem je Královská 7, ale ostatní losy, jako je Diamantová 7, Výplata, Kris&Kros, Hráčův klub, Trezor, nebo Buď milionářem mají také mnoho věrných příznivců.

Od roku 2015 nabízí Tipsport asijské handicapy. Samozřejmostí jsou sázky na přesné sety, kurzové sázky na postup v jednotlivých kolech při playoff, prodloužení, střelce gólů, a mnohé další.

Náš názor: Skvělá nabídka kurzů dělá ze sázení u Tipsport radost.

Výše kurzů – 4/5

Sázková kancelář Tipsport nabízí stejně výhodné kurzy, jako Chance. Na hráčích opravdu nešetří, ať už se jedná o kurzy na klasické sporty, jako je fotbal a lední hokej nebo méně populární sporty, jako je volejbal a softball. Screenshot ukazuje výši kurzů hokejové extraligy. Povšimněte si kurzu 5.3 na remízu Hradce Králové s Olomoucí. Vydělat 430 Kč za 100 Kč opravdu stojí za risk.

Výše kurzů

Náš názor: Výhodné kurzy patří k Tipsportu odnepaměti a jistě tomu tak bude i nadále.

Mobilní aplikace – 4/5

Jako leader na poli mobilního sázení se Tipsport může pyšnit moderními, nativními aplikacemi pro Android a iOS. Tyto aplikace umožnují pohodlné sázení a sledovaní právě probíhajících zápasů doslova odkudkoliv. Aplikace obsahuje mimo jiné také:

 • archiv výsledků zápasů,
 • předzápasové sázení,
 • storno sázek,
 • zobrazení historie sázení a transakcí a mnoho dalšího.

Majitelé ostatních telefonů a mobilních zařízení se mohou spolehnout na mobilní verzi regulérních stránek, která je dostupná na adrese m.tipsport.cz. Tato verze obsahuje vše, co je k dispozici hráčům, kteří vstupují přes osobní počítače.

Mobilní aplikace tipsport

Náš názor: Nativní mobilní aplikace považujeme v dnešní době za samozřejmost a Tipsport se v tomto ohledu ukázal být leaderem na českém trhu a udavačem směru, kterým se ostatní snaží jít.

Platební metody – 4/5

U sázkové kanceláře Tipsport je možno provést klad prostřednictvím:

 • klasického bankovního převodu,
 • vkladů na pobočce,
 • platebních karet a internetových platebních portálů,
 • elektronických peněženek Skrill a paysafecard.

Výběry se provádějí buď osobně nebo prostřednictvím bankovních převodů a internetové peněženky Skrill.

Velkou výhodou sázení u Tipsport je naprostá absence jakýchkoliv manipulačních poplatků a poplatků za vsázení při vsázení přes internet. Poplatky se platí pouze při vsázení v kamenných pobočkách. Každý sázkař registrovaný u Tipsport je vlastníkem osobního herního účtu Tipkonto, který je propojen s Tipkartou. Zústatek na tomto účtu je možno pohodlně využívat, jak při vsázení na internetu, tak při vsázení na pobočkách.

Náš názor: Díky absenci manipulačních poplatků a velkému výběru možností vkladu a výplaty peněz si Tipsport zaslouží nejlepší hodnocení.

Live sázení a živé přenosy – 4/5

Nabídce live sázek u Tipsport jasně dominuje fotbal, hokej, tenis a basketbal. To ale zdaleka neznamená, že byste u této sázkové kanceláře nenalezly i další sporty. Tipsport každý den nabízí nespočet přímých přenosů z celého světa. Streamovat je možno kompletní českou hokejovou extraligu, NHL a třeba i 1. fotbalovou ligu.

Live sázení a živé přenosy

Všechny živé přenosy, které je možno sledovat i na mobilních zařízeních, jsou navíc obohaceny o živý chat, kde hráči navzájem komunikují v reálném čase a sdílí tak mezi sebou všechny úspěchy i neúspěchy.

Náš názor: Podpora živého chatu je chutnou třešničkou na dortu, kterým jsou živé přenosy u Tipsport.

Zákaznická podpora – 4/5

Zákaznická podpora sázkové kanceláře Tipsport je k dispozici každý den v týdnu od 08:00 do 23:00 na telefonním čísle +420 311 633 118.

Zákazníci se také mají možnost dotázat na dvou emailových adresách: [email protected] a [email protected]. Přímo na stránkách Tipsport je k nalezení také webový kontaktní formulář.

Náš názor: Ubíráme jeden bod za absenci online chatu. Jinak není co vytknout.

Tipsport Recenze: náš verdikt

Tipsport Recenze – Co se nám líbíTipsport Recenze – Co se nám nelíbí
 • Leader na českém trhu
 • Více než 1000 kamenných poboček
 • Rozsáhlá nabídka kurzů
 • Registrační bonus 150 Kč
 • Vstupní bonus až do výše 50 000 Kč
 • Nativní mobilní aplikace
Absenci online chatu

Tipsport je v současné době jedničkou na českém trhu a nic nenaznačuje, že by se tato situace měla v dohledné době jakkoliv měnit.

Jen málo společností obecně je schopna udržet krok s dobou, tak dobře jako Tipsport a zároveň se vetřít do podvědomí fandů sportu, jako štědrý sponzor sportu v Česku.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Až do 50 300 KČ
 • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!