Tipsport vyplacení tiketu krok za krokem

Tipsport vyplacení tiketu je velmi zajímavé téma, kterému se budeme v této recenzi blíže věnovat. Pokud tedy máte zájem o tomto tématu získat všechny důležité informace, přečtěte si naši recenzi a zjistěte vše podstatné.

Tipsport vyplacení tiketu krok za krokem

Online sázková kancelář Tipsport toho nabízí na svých webových stránkách skutečně mnoho. V první řadě bude zřejmě každého zajímat nabídka online sázek, které zde mohou využít. Vybrat si tu tedy můžete z velmi velkého množství sportů, na které si zde lze vsadit. Kvalitní je také i výběr samotných sázkových příležitostí či typů sázek, které tu najdete.

Kromě toho vám však váš Tipsport účet nabízí i mnoho dalších skvělých věcí, jako třeba sekci online kasina, kde najdete zajímavé herní tituly, nebo také i sekci promo akcí a bonusů, která vám nabízí štědré odměny.

Pokud se vám podaří vyhrát peníze na webových stránkách Tipsport jak vybrat peníze bude určitě jednou z nejdůležitějších věcí, která vás bude zajímat.

V první řadě se musíte přihlásit na váš Tipsport účet. V dalším kroku je potřebné kliknout na políčko Můj účet. Poté kliknete na tlačítko Vklady/Výplaty a následně si zvolíte také i metodu výběru peněz, kterou chcete využít. Dále zadáte všechny údaje, které jsou pro vás vyžadovány a následně potvrdíte svou volbu a pak už musíte jen čekat, než se vaše peníze objeví na vašem účtu.

Tipsport vyplacení tiketu

Platební metody u Tipsport

Pevnou součástí Tipsport sázení jsou tedy platební metody. Které tedy máte možnost využít pro výběry z vašeho účtu u tohoto online operátora?

Tipsport platební metody, které jsou vám k dispozici, najdete v sekci Vklady/Výběry na webových stránkách tohoto online operátora. Otázku na Tipsport jak vybrat peníze si zodpovíme na následujících řádcích.

Nabídka platebních metod je poměrně široká, jak však bývá standardem i u jiných operátorů, toto se týká zejména vkladů na účet. Pokud si budete chtít své peníze z účtu vybrat, můžete k tomu využít následující Tipsport platební metody:

  • Bankovní převod – pokud se rozhodnete využít pro svůj výběr z hráčského účtu právě bankovní převod, budete muset počítat s tím, že tento převod může trvat 1 až 3 pracovní dny. Vybrat si najednou můžete 100 až 1 000 000 Kč a Tipsport si za převod neúčtuje žádný poplatek.
  • Výplata na pobočce – pokud si budete chtít vybrat své finanční prostředky přímo na pobočce, tento výběr bude logicky proveden okamžitě. Na pobočce si máte možnost vybrat od 100 do 5 000 Kč a ani za takovýto typ převodu si sázková kancelář neúčtuje poplatek.
  • Skrill – poslední z možností Tipsport vyplacení tiketu je e-peněženka Skrill. Pokud si vyberete právě tuto metodu výběru, musíte počítat s tím, že může trvat 1 až 3 pracovní dny. Prostřednictvím Skrill-u si můžete vybrat 1 000 až 30 000 Kč a ani u této platební metody si Tipsport neúčtuje žádné poplatky.

[CCTA cta_id=176658 design=button Tipsport-Czech Republic-Code_PaymentOptions-Article Paiement-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Požadavky na přesázení – důvod, proč má mnoho hráčů problém s vyplacením svých peněz!

Pokud uzavíráte Tipsport sázky a využíváte i bonusy a promo akce, budete pravděpodobně muset splnit požadavky na přesázení. Co přesně to znamená?

Požadavky na přesázení jsou součástí téměř všech bonusů a promo akcí. Pokud tedy získáte z promo akce nějaké finanční prostředky, abyste tyto bonusové prostředky mohli „proměnit“ na skutečné finanční prostředky, budete muset bonusovou sumu přesázet. Sázková kancelář si určí, kolikrát je potřebné tento bonus přesázet a peníze můžete začít naplno využívat až poté, co se vám to podaří.

Na toto však mnoho hráčů zapomíná, a proto se jim častokrát nepodaří z promo akcí a bonusů vytěžit to, co by chtěli.

Jak dlouho trvá proces vyplacení u Tipsport?

Jak jsme již zmínili výše v rámci naší recenze, Tipsport vám nabízí možnost využít tři dostupné platební metody k výběru vašich finančních prostředků. U bankovního výběru musíte počítat s tím, že od chvíle, kdy zadáte příkaz na výběr svých prostředků, než dojdou na váš účet, může uběhnout 1 až 3 pracovní dny.

U výběru na kamenné pobočce je zřejmě jasné, že tento výběr je okamžitý.

Pokud si prostředky vyberete prostřednictvím e-peněženky Skrill, stejně jako u bankovního převodu, i zde musíte počítat s tím, že než se prostředky ocitnou ve vaší e-peněžence, potrvá to 1 až 3 pracovní dny.

Máte problémy? Získejte pomoc od Tipsport!

Online operátor Tipsport vám na svých webových stránkách samozřejmě nabízí i možnost kontaktovat zákaznickou podporu. Toto můžete udělat hned několika způsoby, můžete využít telefonický kontakt, e-mailový kontakt nebo také i live chat.

Pracovníci zákaznického servisu jsou dobře vyškoleni a velmi ochotně vám pomohou s jakýmikoliv problémy, se kterými se během vašeho hraní setkáte.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Až do 50 300 KČ
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!