Volby USA – sázky 2020

Tipsport

90/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 18 dubna 2024
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce

Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

je jednou z nejoblíbenějších značek v České republice. Není divu! Uvítací bonus ve výši 50 300 Kč, mimořádné akce a speciální akce, jako jsou soutěže pro hráče, vás udrží v napětí! A k tomu všemu jsou technologie, které stojí za webovými stránkami a mobilní aplikací, na špičkové úrovni.

Světová politická scéna je v poslední době zaměřena na událost, která má celosvětový dopad. Jsou to prezidentské volby ve Spojených státech. Věděli jste, že na tuto politickou událost si můžete vsadit?

Volby USA – sázky na tuto událost

Jak je již v současnosti zvykem, sázkové kanceláře nabízejí svým klientům sázet nejen na sporty, což je od počátku sázení hlavní záměr, ale také je možné častokrát sázet i na světové události, nebo soutěže. Výjimkou není ani sázení na to, kdo bude prezident Ameriky. Pokud si myslíte, že víte, kdo vyhraje volby v USA, pak si na to můžete vsadit téměř u všech bookmakerů. Výjimkou nejsou ani čeští bookmakeři, kteří nabízejí kurzy na volby USA. Sázky je možné uzavírat dlouho před začátkem voleb.

Prezidentské volby 2020: Kdy?

Na rok 2020 jsou volby prezidenta Spojených států naplánovány na 3. Listopad. Kampaně kandidátů jsou v plném proudu a v médiích se jako největší favorité prezentují dvě jména – za republikány je to aktuální prezident Ameriky Donald Trump, za demokraty je to Joe Biden. Druhé jmenovaný má podle sázkových kanceláří větší šanci na výhru.

Prezident se v Americe volí poněkud komplikovaně – jednotlivým státům jsou přidělených elekční hlasy a podle výsledků voleb se tyto hlasy rozdělují mezi kandidáty. Ten, který obdrží alespoň 270 celkových hlasů mezi státy USA se stává prezidentem.

Volby USA - sázky Tipsport

Kdo vyhraje volby v USA?

Jak jsem již zmínil, mezi největší favority patří Joe Biden a Donald Trump. U sázkových kanceláří můžete vidět i kurzy na další kandidáty, jako například Hillary Clinton, ale bookmakeři to vidí jen na souboj prvně jmenovaných. Kurzy na ostatní kandidáty se pohybují v řádu stovek.

Jak ale sázkové kanceláře vypisují kurzy na kandidáty? Bookmakeři disponují obrovským množstvím informací. Ne, že by to byli nějaké speciální informace, ovšem jejich dedikované týmy dokážou s těmito informacemi pracovat tak, že vyhodnotí šance s velkou přesností a podle toho stanoví kurzy na volby USA. Sázky je možné uzavírat na několik kandidátů, ovšem podle kurzu rychle zjistíte, kdo je opravdovým favoritem. Pokud si myslíte, že víte kdo vyhraje volby v USA, pak si na to vsaďte!

Volby USA Sázky: Jak začít?Volby USA Sazky

Před tím, než začnete na volby USA sázet, měli byste si nastudovat alespoň něco o této události. A to neplatí jen o volbách. Obecně je vždy správné dělat informovaná rozhodnutí a nesázet jen tak dle pocitu, i když i ten by měl v konečném důsledku hrát malou roli. Shromážděním informací si pak můžete na jejich základě vybudovat svůj názor na volby USA. Sázky byste měli uzavírat na základě svých pohledů a nekopírovat ostatní. Konec konců vzpomeňte si na poslední volby ve Spojených státech, kdy dokázal Donald Trump vyhrát nad Hillary Clinton, i když byl v podstatě celou dobu outsiderem. Proto nikdy není stoprocentně jisté kdo vyhraje volby v USA.

Kurzy na Volby USA

Pro ty, které sázení něco nového (a nejen z hlediska události Volby USA), sázky se uzavírají na kurzy – to snad ví každý. Ovšem ne všichni vědí, co kurzy reprezentují a zejména jak se kurzy počítají. V Česku jsou nejpoužívanější takzvané desetinné kurzy, nebo-li decimální kurzy vyjádřené desetinným číslem. Nicméně, existují i další typy kurzů – ve Spojených státech se nejčastěji používají americké kurzy a frakční, nebo-li zlomkové kurzy.

Nezáleží na tom, jaký typ kurzu je použít, protože všechny vyjadřují tu samou věc – pravděpodobnost. Tím pádem je možné kurzy vzájemně provádět z jednoho typu na druhý. Sázková kancelář na základě dostupných informací stanoví pravděpodobnost, s jakou skončí, řekněme, fotbalový zápas. To samé platí i pro volby USA. Sázky pak uzavíráte na tyto kurzy. Desetinný kurz se počítá tak, že se vydělí číslo 100 předpokládanou pravděpodobností. Pokud je například stanovená pravděpodobnost 80%, pak je desetinný kurz stanoven následovně: 100 / 80 = 1,25.

Neznamená to ale, že bookmaker může udělat při stanovení pravděpodobnosti chybu? Může. Stává se to hlavně u soutěží, na které existuje málo informací a na které nesází spousta lidí.

Nicméně, i když sázková kancelář stanoví pravděpodobnosti správně, neznamená to, že nemůže vyhrát někdo s malou pravděpodobností. I u tak obrovských událostí, kde jsou k dispozici kvanta informací, se může stát, že nastane výsledek s malou pravděpodobností. Příkladem mohou být poslední volby USA. Sázky byly uzavírány hlavně na velkého favorita Hillary Clinton a všichni dobře víme, jak to dopadlo.

Jak sázet na volby prezidenta?

Sázení na jakékoliv volby je velmi specifické, což platí i pro volby USA. Sázky se uzavírají jenom jednou za pár let, čímž chybí konzistentnost. Od sázení na sporty se sázení na volby velice liší. Zatímco u sportů se hraje spousta zápasů každý rok, volby se konají jednou za dlouhou dobu. Tím pádem zde není možné vybudovat nějakou strategii, kterou byste mohli využít.

Kromě toho se u sportů mění, například, ve fotbalové lize jen pár týmů každou sezonu a i když může docházet k prodeji a nákupu hráčů, existuje zde určitá konzistentnost, se kterou se dá pracovat. U sportů je možné vybudovat si určitý systém, který může být založen na historických datech, ovšem to neplatí (nejen) pro volby USA. Sázky na tuto událost byste pak měli spíše brát jako zábavu. Pokud si ale myslíte, že víte, kdo vyhraje volby v USA, pak vám nic nebrání si na to bez jakýchkoliv výčitek vsadit.

Nezapomeňte ale, že i když se šance na výhru může zdát jakkoliv vysoká, nic není garantováno a výsledek může být překvapením. Proto bych vám doporučil sázet s rozvahou a pokud je sázení něco, co vás baví a chtěli byste jednou sázením vydělávat, pak se zaměřte na něco jiného, než volby. U sportů je mnohem snazší vybudovat systém, který dokáže být z dlouhodobého hlediska výdělečný.

Je sázení na politiku legální?

Sázení na volby a politiku obecně je legální, pokud sázíte v mezích zákona. V Česku má licenci pro provozování sázení jenom hrstka společností, takže se ujistěte, že jste klientem právě jedné z těchto sázkových kanceláří. Také je nutné, abyste byli plně registrovaným klientem, který ověřil registraci na pobočce, čím se zamezí nezákonné sázení osobám mladším 18-ti let.

Pokud máte účet u regulovaného bookmakera, pak můžete legálně sázet na cokoliv, co je v nabídce kurzů dané sázkové kanceláře, včetně sázení na volby a politické události. Tedy odpověď na otázku zní: Ano, pokud jste plně registrovaným klientem a sázíte u regulované sázkové kanceláře. Seznam legálně registrovaných firem je možné dohledat na stránce Ministerstva financí. Proto se vždy ujistěte, že se registrujete právě u některé ze společností z tohoto seznamu.

Kromě toho se snažíme udržovat na stránce jenom společnosti, které jsou v České republice plně licencovány. Pokud se tedy chystáte sázet nejen na volby USA a rozhodujete se, kterého bookmakera zvolit, podívejte se na sázkové kanceláře na naší stránce a využijte skvělé vstupní bonusy díky naším promo kódům.