Fortuna esport

Esport, neboli organizovaný gaming, patří mezi jedno z nejrychleji se rozvíjejících odvětví ve světě. Jednou z platforem, která zprostředkovává turnaje pro amatéry i profíky je i Fortuna esport. Pojďme se podívat na tuto perspektivní zábavu zblízka.

Fortuna

92/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 29 listopadu 2022

Fortuna promo kod!

Fortuna promo kód: vstupní bonus na 100% navýšení vašeho vkladu až do výše 6000 Kč!

Nabídka Fortuna esport

Fortuna sázková kancelář se řadí mezi několik málo platforem, které umožňují sázení na organizované soutěže v gamingu. A není se čemu divit. Esporty si v posledních letech získávají na popularitě, na čemž se rozhodně podepsala i pandemie koronaviru.

Zájem o sázky na e-sport se v posledních měsících až ztrojnásobil, což jasně vypovídá o oblíbenosti této disciplíny. Za fotbalem, tenisem, hokejem a basketbalem se jedná o v současnosti pátý nejžádanější sport na této sázkové platformě.

A jaké Fortuna esporty jsou k mání? Zde je přehledný seznam:

 • E-sport Fortuna CS:GO
 • E-sport Fortuna LoL
 • E-sport DOTA2
 • E-sport Starcraft 2
 • E-sport Overwatch
 • E-sport Rainbow Six
 • a další.
Nabídka Fortuna esport

Ponořte se do světa Fortuna gamingu

Fanoušci esportu si u Fortuny přijdou na své. Pokud vás zajímá Fortuna gaming, na této platformě máte možnost sledovat napínavé zápasy těch nejlepších hráčů a týmů na domácí scéně.

Mezi nejhranější bezesporu patří Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) a League of Legends (LoL). Vsadíte si i vy?

Fortuna vám jako oficiální partner e-sportovních eventů přináší atraktivní kurzovou nabídku na všechny zápasy ve všech hrách. Máte jedinečnou příležitost vsadit si na celkového vítěze.

A zmínili jsme už, že všechny soutěže je navíc možné sledovat živě na Fortuna TV?  Neváhejte, vsaďte si na své favority a užijte si parádní e-sportovní souboje naplno díky Fortuna e-sport!

Nabídka Fortuna CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive neboli zkráceně CS:GO je oblíbená počítačová online střílečka, ve které proti sobě bojují týmy teroristů a counter teroristů. Hra vznikla v roce 2012 pod záštitou Valve a Hidden Path Entertainment a celkem jde už o čtvrtý díl v řadě.

Sázková kancelář Fortuna se v roce 2020 stala oficiálním betting partnerem týmu Sinners Esports, který se zaměřuje v první řadě právě na gaming CS:GO. Toto spojení s jedním z nejlepších týmů na domácí scéně přináší benefity oběma stranám.

Soubojů Fortuna CS:GO se koná po celý rok velké množství a vy máte samozřejmě možnost je všechny sledovat prostřednictvím streamingové služby Fortuna TV a vsadit si na své oblíbené týmy na platformě nebo v mobilní aplikaci.

Mezi nejpopulárnější CS:GO eventy se řadí například:

 • BLAST Premier Fall
 • DreamHack Masters NA
 • DreamHack Masters
 • Oceania
 • eLEAGUE
 • Elisa International
 • ESEA Premier
 • a mnoho dalších.

Nabídka Fortuna LoL

Hra League of Legends od Riot Games, neboli LoL, je vůbec nejhranější online hrou na planetě. Měsíčně si tuto hru z roku 2009 inspirovanou hrou Warcraft III zahraje úctyhodných 100 milionů hráčů.

Tato napínavá hra se hraje ve složení 5v5 nebo 3v3 a jejím cílem je zničit základnu soupeře. Na Fortuně si můžete u každého mistrovství vsadit nejen na celkového vítěze, ale i na region vítěze nebo nejlepší tým z Evropy či Číny.

Ponořte se do nabídky Fortuna LoL a vsaďte si na svůj oblíbený tým hráčů. Pokud si navíc na Fortuna esport vsadíte 300 Kč, dostanete od této sázkové kanceláře příjemný bonus v podobě dalších 300 Kč zdarma.

A to se vyplatí! Sázejte a sledujte progamingové turnaje na stránce Fortuny a bavte se u toho na maximum.

Vyplatí se sázet na Fortuna esport?

Jednoznačně ano! Tato sázková kancelář ví, co dělá a svým sázejícím skutečně nabízí jen ty nejvýhodnější esport kurzy u nás.

Prohlédněte si nabídku e-sportovních disciplín a zažijte napětí. Ať už si vsadíte na klasiku v podobě CS:GO a LoL nebo na Dota 2, nebudete litovat.

Byl dosud vaší platformou pro sledování esport YouTube? Nyní můžete všechny soutěže sledovat pohodlně v online streamu přímo na stránkách Fortuna TV.

Sázková kancelář Fortuna patří mezi nejstarší a nejdůvěryhodnější provozovatele sázek a casin v České republice. Její nabídka předčí vaše očekávání.