Fortuna MMA sázení

Sázková kancelář Fortuna je nejstarším a zároveň dlouhodobě jedním z nejoblíbenějších provozovatelů kurzových sázek v České republice. Mezi populární sekce se řadí také sázky na bojová umění Fortuna MMA, a to jak na domácí, tak zahraniční zápasy.

Tipsport

90/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 18 června 2024
 • skvělá bonusová nabídka
 • Tipsport TV funkce

Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

je jednou z nejoblíbenějších značek v České republice. Není divu! Uvítací bonus ve výši 50 300 Kč, mimořádné akce a speciální akce, jako jsou soutěže pro hráče, vás udrží v napětí! A k tomu všemu jsou technologie, které stojí za webovými stránkami a mobilní aplikací, na špičkové úrovni.

Fortuna MMA nabídka sázek

U Fortuna sázkové kanceláře si můžete vsadit na velké množství sportů, včetně tak populárního smíšeného bojového umění MMA. Sázky můžete podávat jak na zápasy organizované UFC a Bellator, tak třeba českým Oktagonem.

Co se týče zahraničních Fortuna MMA, nechybí tam ani zápasy pod taktovkou japonského organizátora Rizin ani polské KSW. Fortuna ale nabízí i sázky na méně známé organizace, jako BFL, OSS, GFC, ONE FC či Invicta.

Součástí Fortuna kurzové nabídky jsou také pravidelné boxerské zápasy v ČR i zahraničí, Mistrovství v judu nebo bojová umění v rámci Olympijských her, které sázející může pohodlně sledovat živě na Fortuna TV.

Fortuna MMA | Fortuna TV

Fortuna sázková kancelář: MMA, box a další bojová umění

Nabídka Fortuny je skutečně bohatá a každý si tam vybere to svoje. To nejlepší ze světa bojových umění nabízí světoznámá organizace UFC. Jedná se o snad nejznámější organizaci bojových sportů, ve které najdeme vrcholové zápasníky, jako je například Conor McGregor. Fortuna UFC soutěže jsou vyhrazeny skutečně jen těm nejlepším.

V organizaci UFC máme zastoupení i my, takže je na koho sázet. Ať už fandíte Kleinovi, Dvořákovi nebo Procházkovi. Jelikož u nás v republice máme hned několik talentů a vycházejících hvězdiček, můžeme se do budoucna jistě těšit na ještě větší obsazení v této prestižní soutěži.

Zastoupení u Fortuny najdou snad všechny bojová umění včetně populárního boxu a juda.

Oktagon Fortuna sázky

Oktagon MMA je zatím největší československou organizací, pořádající zápasy bojových sportů u nás. Turnaje Fortuna MMA Oktagon jsou vysílané ve více než 60 zemích světa, což hodně vypovídá o popularitě této asociace. Sledování online Oktagon Fortuna zápasů je dostupné také sázejícím na Fortuna TV.

Oktagon každý rok organizuje hned několik turnajů po Česku i Slovensku. Kromě toho je také aktivní na mediálním poli, připravuje totiž i talkshow a reality show se zápasníky nebo vlastní magazín s čerstvými informacemi z ringu.

Nepropásněte jedinečnou příležitost vsadit si na své favority v rámci Fortuna MMA Oktagon turnajů.

Fortuna bonus MMA

Pro fanoušky bojových umění má Fortuna připraveno příjemné překvapení. Každý nový sázející, který u Fortuny vsadí až 300 Kč, získá Fortuna MMA bonus v hodnotě dvojnásobku navíc jako dárek! Dalších 300 Kč pak dostane za úplné dokončení registrace a ověření totožnosti. Registrovat se zvládnete online za několik málo minut.

Ve Fortuna MMA nabídce najdete pořádnou porci živých streamů a vypsaných kurzových sázek. Mezi nejvysílanější patří bezesporu UFC, na této platformě si však můžete vsadit i na české, slovenské nebo polské zápasy. Napínavé to rozhodně bude, souhlasíte?

Pro ještě snazší sázení můžete využít chytrou mobilní aplikaci, ve které najdete kompletní kurzovou nabídku, statistiky i výsledky všech turnajů. Sázejte z pohodlí domova, sázejte s Fortunou.

Fortuna bonus MMA

Jak si vsadit na MMA u Fortuny?

Zajímá vás, jak probíhají MMA sázky u Fortuny? Pojďme si celý proces projít pěkně krok za krokem:

 • Vytvořte si registraci u Fortuny
 • Aktivujte si na profilu Fortuna MMA bonus
 • Vložte první vklad v hodnotě 300 Kč a sázejte v minimálním kurzu 1,50
 • Ať už se na vás usměje štěstí nebo ne, dostanete od Fortuny ještě ten samý den bonus v hodnotě 600 Kč.
 • Jakmile ověříte svou identitu online nebo na kamenné pobočce, dostanete dalších 300 Kč.
 • Teď už si jen můžete užívat živé sázení a přenosy z arény.

U Fortuny můžete sázet na MMA ještě před začátkem zápasu nebo v rámci tzv. LIVE sázek, které jsou právem považovány za napínavější verzi klasického sázení. Budete se cítit, jako byste seděli v aréně mezi ostatními fanoušky. Nechte se pohltit atmosférou živých turnajů a vsaďte si na svého oblíbence.

A jak sledovat živé zápasy? Jednoduše prostřednictvím Fortuna TV. Ta vám bude k dispozici zdarma, pokud jste uzavřeli alespoň 1 sázku za poslední týden a máte kladný balanc na sázkařském účtu. Pak už nezbývá nic jiného, než si užívat živé zápasy bojových sportů kdykoli a kdekoli.

Stojí Fortuna MMA sázky za to?

Fortuna sázková kancelář má platnou licenci na legální provoz sázkové kanceláře a casina na území Česka, nemusíte se tedy bát svěřit jí své peníze.

Nabídka sázek na bojové sporty je skutečně nemalá a zahrnuje mimo jiné zápasy UFC, Bellator nebo Oktagon. Za zmínku stojí i zahraniční Rizin nebo KSW.

Fortuna také pravidelné vysílá zápasy bojového umění prostřednictvím živých streamů na Fortuna TV. Vsaďte si na svého oblíbeného zápasníka ještě dnes a nezapomeňte využít vstupní bonus ve výši až 900 Kč, který Fortuna rozdává všem nově příchozím MMA sázejícím jako dárek.

Tak na co ještě čekáte? S tímto seriózním provozovatelem určitě nešlápnete vedle.

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

Až do 6300 Kč
 • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!