PartyPoker mobile: Je PartyPoker aplikace k dispozici?

Partypoker

85/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 15 července 2024

200 Kč zdarma pro nové hráče!

Získejte PartyPoker bonus 200 Kč zdarma! Zaregistrujte se, získejte svůj bonus a zapojte se do týdenního programu PartyPoker cashback až do výše 25%!

Máte účet u giganta v průmyslu online pokeru PartyPoker a přemýšlíte, jestli je k mání i mobilní aplikace PartyPoker mobile? V tomto článku se podíváme, jaké jsou vaše možnosti a co vás čeká v mobilním světě pokeru!

PartyPoker mobile ve vaší kapse!

Dlouho očekávaná mobilní aplikace PartyPoker je již za rohem a fanoušci této populární karetní hry se mohou těšit na skvělé turnaje odkudkoli, kde je přístup na internet.

Mějte svoje PartyPoker konto po ruce s mobilem v kapse, nebo s tabletem batohu! PartyPoker mobile app bude již brzy dostupná i pro české hráče a vy se tak můžete účastnit jejich skvělých her a turnajů téměř odkudkoli!

Na stránkách PartyPoker se k již očekávané aplikaci dá dohledat pár info, které naznačují, že PartyPoker mobile je za rohem a již zanedlouho ji budete moci využívat i v České republice.

PartyPoker mobile app

Jak získat PartyPoker mobile app?

Jelikož PartyPoker mobile momentálně není k dispozici, nemůžeme ani s jistotou říct, jak ji dokážete stáhnout do svého mobilu. Nicméně, předpokládáme, že PartyPoker na telefonu bude dostupný na platformách Android a iOS (iPhone / iPad).

Pokud tomu tak bude, pak je postup stahování jednoduchý. Pro zařízení Android zřejmě budete mít dvě možnosti. Jednou bude stáhnout si PartyPoker mobile app pomocí obchodu Google Play, no a druhou pravděpodobně přímým odkazem na stránce operátora.

Pro zařízení běžící na platformě iOS je zvykem, že se stahují pomocí App Store. Stačí, když v tomto obchodě s aplikacemi vyhledáte PartyPoker mobile a stáhnete příslušnou appku. S velkou pravděpodobností budete mít k dispozici přímý odkaz na stránkách PartyPoker na stáhnutí aplikace hned, jak bude k dispozici.

PartyPoker aplikace – Jsou zde dostupné bonusy?

Společnost PartyPoker nabízí svým novým klientům vstupní bonus 200 Kč zdarma po splnění pár podmínek – je potřeba se registrovat, dokončit ověření vaší totožnosti a vložit na účet jakoukoli částku peněz.

Pokud tyto podmínky splníte, obdržíte PartyPoker bonus. Kromě toho zde máte možnost každý týden získávat body, které se na konci týdne promění na peníze. To zaručuje program Cashback až do 25%.

Čím víc budete hrát, tím víc bodů nasbíráte a tím pádem se vám díky cashbacku i víc peněz vrátí. PartyPoker vyplácí cashback v penězích, ne v žádných poukazech nebo jiných bodech.

Jelikož PartyPoker mobile není momentálně k dispozici, nemůžete tyto bonusy čerpat v apce PartyPoker na telefonu. Nicméně, jsme si jistí, že když PartyPoker mobile app vyjde a bude dostupná pro hráče v Česku, tak budete moci čerpat tyto výhody i v samotné aplikaci.

partypoker aplikace - King's Casino

PartyPoker mobile – Výhody a nevýhody

Společnost PartyPoker je gigantem v průmyslu online pokeru, u kterého se setkávají miliony hráčů z celého světa, aby soutěžili i mnohdy milionové výhry v turnajích a soutěžích. Pokud jste fanouškem pokeru a chcete hrát zejména online, pak neváhejte a založte si plně licencované společnosti PartyPoker účet již dnes.

Jejich vstupní bonus sice není nijak zvlášť ohromný, ovšem společnost to kompenzuje cashbackem až 25% každý jeden týden. Další kompenzací je nespočet možností, jak hrát poker online každou minutu dne.

Co se týká mobilní aplikace PartyPoker mobile app, ta momentálně není k dispozici, ovšem přímo ze stránek operátora je možné zjistit, že její vývoj je téměř u konce a již brzy budete moci hrát poker online i na mobilu nebo tabletu pomocí PartyPoker aplikace.

Momentálně tedy nemůžete věrohodně zhodnotit, jaké budou výhody a nevýhody PartyPoker mobile aplikace. Pevně však věříme, že aplikace nezklame a bude tou nejlepší možnou verzí pro ty, kteří rádi hrají online poker na cestách.

Jakmile budeme mít ohledně aplikace PartyPoker na telefonu, můžete si být jistí, že vám dáme hned vědět, jak aplikace dopadla v našich testech a na co se můžete těšit.