US OPEN 2023

Alexandrovová - Vondroušová tipy a kurzy

Poslední tenisový grandslam sezony US Open je tu a před námi je další vzrušující zápas. Pojďme se společně podívat na to, jaké bookmakeři vypsali na utkání Alexandrovová – Vondroušová kurzy a kdo má podle nich větší šanci na úspěch.

KURZYALEXANDROVOVÁVONDROUŠOVÁ
Tipsport3.201.38
Betano3.201.35
Fortuna3.401.36
Chance3.201.38
*Kurzy ze dne 1.09.2023.

Alexandrovová – Vondroušová tipy na zápas US Open

Vycházející hvězda českého tenisu Markéta Vondroušová se brzy na kurtu postaví Rusce Alexandrovové. Vondroušová se v žebříčku WTA pohybuje o něco výše, Ruska je však také ve skvělé formě a diváci se tak mají na co těšit. Bude to zřejmě vyrovnaný zápas, bookmakeři však Markétě přisuzují pozici favoritky.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Alexandrovová – Vondroušová kurzy | US Open 2023 

Zajímá vás, jak vypadají na zápas Alexandrovová – Vondroušová kurzy? V tomto článku jsme si pro vás připravili detailní analýzu tohoto utkání. Má Vondroušová skutečně větší šanci na vítězství a obhájí minulou výhru nad Alexandrovovou v Austrálii? Vsaďte si na svou favoritku u některé z českých sázkovek.

Tipsport
1.74
Alexandrovová vyhraje více než 0.5 setu

Mezi nejsázenější tipy v tomto zápase se řadí sázky na počet vyhraných setů jednotlivých hráček. Například u Tipsportu si můžete vsadit na to, že Vondroušová vyhraje více než 0.5 setu s kurzem 1.13. Ta samá sázka na její protihráčku je k mání s kurzem 1.74.

Betano
3.75
Vondroušová vyhraje 1:2

Sázkových možností je celá řada. Co takhle zkusit si vsadit na přesný výsledek? Například Betano vypsalo kurz 3.75 na výsledek 1:2 pro Vondroušovou. A tím sázkové tipy rozhodně nekončí.

Alexandrovová – Vondroušová sázkové příležitosti

Druhů sázek je nekonečně mnoho, a tak máte z čeho vybírat. Stačí si vybrat z nabídek ověřených bookmakerů, které mají českou licenci. Nevíte, jací to jsou? Všechny společnosti, které tu zmiňujeme.

Alexandrovová – Vondroušová statistiky

V tomto zápase se proti sobě postaví Alexandrovová na 20. příčce WTA vs. Vondroušová na příčce 9. Obě hráčky si zatím připisují 4 výhry.