US OPEN 2023

Gojo - Veselý tipy a kurzy

Zápasy ATP jsou v plném proudu a v následujícím souboji se proti sobě postaví Borna Gojo a náš reprezentant Jiří Veselý. Máme pro vás nejnovější informace o tom, jak se u bookmakerů vyvíjí na dvojici Gojo – Veselý kurzy.

KURZYGOJOVESELÝ
Tipsport1.323.55
Betano1.323.45
Fortuna1.333.45
Chance1.323.55
*Kurzy ze dne 31.8.2023.

Gojo – Veselý tipy na zápas US Open

Ačkoli máme v ženském tenise více želízek v ohni, Jiří Veselý je další českou nadějí na US Open. Přestože mladému Chorvatovi, který letos na US Open debutuje, sázkové kanceláře věří o něco více, budeme Jirkovi Veselému držet palce.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Gojo – Veselý kurzy | US Open 2023 

Pokud chcete uzavírat sázky na vítěze zápasu, prohlédněte si aktuální kurzy výše v tabulce. Tentokrát favorizují bookmakeři hráče Goja s kurzem 1.32 nebo 1.33. Vsaďte si na vítěze konkrétního zápasu a pak už jen sledujte utkání z pohodlí domova.

Fortuna
2.29
3 sety v zápase

Sázky na US Open jsou ale mnohem pestřejší. Vsadit si můžete třeba i na počet setů nebo počet gemů. Fortuna momentálně vypisuje kurz 2.29 na 3 sety v zápase. Další možností sázek je sázení na vítěze jednotlivých setů. Pokud například víte, že hráči chvíli trvá, než se dostane do hry, můžete si na to vsadit.

Betano
2.57
Výsledek 3:0

Sázky na přesný výsledek hry jsou také velmi oblíbenou záležitostí. U Betano si tak můžete vsadit třeba na výsledek 3:0 s kurzem 2.57.

Gojo – Veselý sázkové příležitosti

Sázkových příležitostí budete mít spoustu. Stačí se jen rozhodnout pro svého favorita. Podívejte se, jaké vypsaly sázkovky na zápas Gojo – Veselý kurzy a porovnejte si je.

Gojo – Veselý statistiky

V tomto zápase se utká Jiří Veselý na 437. příčce žebříčku ATP s Bornou Gojem na příčce 105. Gojo si zatím připisuje nejvyšší možný počet výher, Veselý dosud 4 výhry a 1 prohru.