US OPEN 2023

Karatsev - Lehečka tipy a kurzy

Jeden z úplně prvních zápasů ATP proti sobě postaví tenisty Jiřího Lehečku a Aslana Karatseva. Pojďme se nyní společně podívat na nejnovější informace o tom, jaké sázkové kanceláře vypsaly na souboj Karatsev – Lehečka kurzy.

KURZYKARATSEVLEHEČKA
Tipsport2.791.44
Betano2.771.45
Fortuna2.701.44
Chance2.791.44
*Kurzy ze dne 26.8.2023.

Karatsev – Lehečka tipy na zápas US Open

Ačkoli v mužském tenise nemáme takové zastoupení, Jiří Lehečka je ve skvělé formě a udělá všechno pro to, aby v US Open vybojoval vítězství proti Karatsevovi.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Karatsev – Lehečka kurzy | US Open 2023 

Sázky na vítěze zápasu jsou v tenise bezpochyby nejpopulárnější formou sázení. Prostě si vsadíte na vítěze konkrétního zápasu a pak už jen čekáte na výsledek. Výhodou je, že v tenise zápas nikdy nekončí nerozhodně a jeden z hráčů vždy vyhraje.

Sázky na sety

Betano
1.53
Lehečka vyhraje první set

Tím ale sázky na US Open nekončí. Další možností sázek je sázení na vítěze setů. Pokud například víte, že se hráč v prvním setu teprve rozehřívá, můžete si na to vsadit. Například na Betano najdeme kurz 1.53 na výhru Jirky Lehečky v 1. setu.

Sázky na gamy

Fortuna
1.05
Více než 27.5 gamů

Sázky na jednotlivé gamy jsou nejčastější při live sázení. Vsadit si díky nim můžete jak na vítěze, tak na počet gamů. Například v tomto zápase vypsala Fortuna kurz 1.05 na více než 27.5 gamů.

Karatsev – Lehečka sázkové příležitosti

Sázkových nabídek je na tento zápas vypsáno skutečně nemálo. Stačí se podívat k jednotlivým bookmakerům a porovnat na zápas Karatsev – Lehečka kurzy US Open.

Karatsev – Lehečka statistiky

V tomto zápase se utká Jiří Lehečka na 35. příčce žebříčku ATP s Aslanem Karatsevem na příčce 76. Lehečka si zatím připisuje 4 výhry a 1 prohru, Karatsev dosud 4 prohry a 1 výhru.