US OPEN 2023

Kvitová - Bucsa tipy a kurzy

Poslední grandslam sezony je tu a vy se jistě už nemůžete dočkat prvních zápasů. Pojďme se podívat, jaké jsou dostupné na dvojici Kvitová – Bucsa kurzy a jaké sázky je možné na tento očekávaný zápas uzavřít. Máme pro vás praktický přehled.

KURZYKVITOVÁBUCSA
Tipsport1.234.15
Betano1.224.35
Fortuna1.234.20
Chance1.234.15
*Kurzy ze dne 26.8.2023.

Kvitová – Bucsa tipy na zápas US Open

Petra Kvitová se hned 28.8. popere s protihráčkou Cristinou Bucsa. Podle bookmakerů je Kvitová jasnou favoritkou tohoto zápasu, ačkoli Bucsa prozatím čítá více výher.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Kvitová – Bucsa kurzy | US Open 2023 

Sázky na vítěze zápasu patří mezi nejžádanější. Utkání je neskutečné množství, a proto je dobré si všechny sázkové možnosti před zápasem alespoň částečně projít. Princip je jednoduchý. Stačí si vybrat svého favorita a vsadit si na něj.

Sázky na sety

Chance.cz
1.29
Kvitová vyhraje první set

Sázkou na vítěze to ale nekončí. Vsadit si totiž můžete i na jednotlivé sety. Pokud věříte svému favoritovi v prvním setu více, můžete na to uzavřít sázku. Například na Chance najdeme kurz 1.29 na 1. set Kvitové, který ji favorizuje před Bucsovou s kurzem 3.25.

Handicapové sázky

Tipsport
1.65

V případě handicapu je outsiderovi přidělena bookmakerem určitá virtuální výhoda. Díky tomu se šance obou hráčů v zápase vyrovnají. Ačkoli se s handicapem setkáme v sázení nejčasteji u fotbalu, není neobvyklý ani v tenise. Tipsport přiřadil Kvitové handicap -4.5, což ji jasně pasuje na favoritku a Bucsu s handicapem +4.5 na outsidera.

Kvitová – Bucsa sázkové příležitosti

Sázkových možností je velké množství. Každý bookmaker nabízí své kurzy, které se neustále mění. Není proto na škodu sledovat najednou více sázkových kanceláří a kurzy porovnat.

Kvitová – Bucsa statistiky

V tomto zápase se proti sobě postaví Kvitová na 11. příčce WTA vs. Bucsa na příčce 70. Kvitová si zatím připisuje 2 výhry a 3 prohry, zatímco Bucsa 4 dosavadní výhry a 1 prohru.