US OPEN 2023

Martić - Bouzková tipy a kurzy

Špičkový tenisový turnaj US Open si připravil další skvělý zápas, na který lze uzavírat celou řadu sázek. V tomto článku se podíváme na to, jaké jsou vypsané na zápas Martić – Bouzková kurzy a nabídneme nejaktuálnější informace k tématu.

KURZYMARTIĆ BOUZKOVÁ
Tipsport2.461.58
Betano2.401.57
Fortuna2.381.59
Chance2.461.58
*Kurzy ze dne 30.8.2023.

Martić – Bouzková tipy na zápas US Open

V tomto utkání se proti sobě postaví Chorvatka Martić s naší Marií Bouzkovou. Podle toho, jak vypadají kurzy, půjde o velice vyrovnané utkání. Naposledy se tyto dvě účastnice potkaly loni na WTA v Mexiku, kde Bouzková zabodovala se skóre 2:0.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Martić – Bouzková kurzy | US Open 2023 

Také tento zápas slibuje divákům a sázejícím skvělou podívanou. Kromě toho lze na utkání podat velké množství zajímavých sázek. Pokud si chcete vsadit přímo na vítěze utkání, pak půjde o velice vyrovnaný duel. Současné kurzy o něco více favorizují naši Marii Bouzkovou.

Fortuna
3.95
Martić konečný výsledek 2:0

Jestliže vás lákají i další Martić – Bouzková tipy, mrkněte na ostatní sázkové příležitosti a zkuste své štěstí. Namátkou vybíráme sázku na přesný výsledek zápasu – kurz Fortuny 3.95 na konečný výsledek 2:0 pro Martić.

Chance.cz
1.58
Méně než 2.5 setu

Projděte si kompletní nabídku kurzových sázek a vyberte si to pravé ořechové. Zajímavé mohou být i sázky na počet setů ve hře – aktuálně se pohybuje méně než 2.5 setu na Chance s kurzem 1.58.

Martić – Bouzková sázkové příležitosti

Ještě před sázením doporučujeme porovnat si námi uvedené provozovatele a jejich nabídky. Tito bookmakeři jsou seriózní a mají licenci v ČR. Proto ani s jedním z nich nešlápnete vedle.

Martić – Bouzková statistiky

V tomto zápase se proti sobě postaví Martić na 37. příčce WTA vs. Bouzková na příčce 31. Martić si zatím připisuje 3 výhry, zatímco Bouzková 4 dosavadní výhry.