US OPEN 2023

Menšík - Fritz tipy a kurzy

V rámci US Open mají diváci možnost vidět denně spoustu zápasů. Jedním z nadcházejících je také bitva dvou mladíků – našeho Jakuba Menšíka proti Američanovi Fritzovi. Podívejte se v přehledu na to, jak vypadají na dvojici Menšík – Fritz kurzy.

KURZYMENSIKFRITZ
Tipsport8.961.08
Betano9.501.06
Fortuna8.801.08
Chance8.961.08
*Kurzy ze dne 31.8.2023.

Menšík – Fritz tipy na zápas US Open

I když zápasy českých tenistek patří mezi ty sledovanější, také v mužském tenise máme několik nadějí. Jednou z nich je také mladý Jakub Menšík. Ačkoli bookmakeři jasně favorizují Američana, jsme si jisti, že Kuba dá do zápasu všechno a bude chtít vybojovat další vítězství v řadě.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Menšík – Fritz kurzy | US Open 2023

V tabulce výše jsme si pro vás připravili aktuální kurzy na vítěze zápasu. V tomto utkání bookmakeři jasně favorizují Američana Fritze. Povede se Menšíkovi prosadit se a překvapit? Můžete si na to vsadit.

Tipsport
1.85
Menšik vyhrát v 1. setu více než 3,5 gemu

Mezi nejsázenější příležitosti na Tipsportu patří počet vyhraných gemů Menšíka v 1. setu. Momentálně je vypsán kurz 1.85 na více než 3.5 gemu.

Chance.cz
1.85
Menšik vyhraje více než 0,5 setu

Vsadit si ale můžete také na počet vyhraných setů Menšíka. S kurzem 2.01 na Chance je v nabídce sázka na více než 0.5 vyhraných setů našeho tenisty.

Menšík – Fritz sázkové příležitosti

Pustíte se do toho? Sázkových nabídek je u českých kanceláří nemálo. Zajímá vás, jaké vypsali bookmakeři na dvouhru Menšík – Fritz kurzy? Porovnejte si námi ověřené společnosti a zkuste své štěstí.

Menšík – Fritz statistiky

V tomto zápase se spolu utkají Jakub Menšík na 206. příčce žebříčku ATP s Taylorem Fritzem na příčce 9. Menšík si zatím připisuje nejvyšší možný počet výher, Fritz dosud 4 výhry a 1 prohru.