US OPEN 2023

Muchová - Hunterová tipy a kurzy

Grandslam US Open je na spadnutí a vás jistě zajímá, jaké šance mají jednotliví účastníci. Zde najdete vše, co potřebujete vědět před sázením na své favority. Jaké jsou vypsané na duo Muchová – Hunterová kurzy? Pojďme se na to společně podívat.

KURZYMUCHOVÁHUNTEROVÁ
Tipsport1.087.87
Betano1.139.00
Fortuna1.078.40
Chance1.087.87
*Kurzy ze dne 25.8.2023.

Muchová – Hunterová tipy na zápas US Open

Karolína Muchová se hned na úvod tohoto grandslamového turnaje v New Yorku postaví proti Australance Storm Hunterové, roz. Sandersové. Obě hráčky mají solidní formu a budou ji chtít ukázat. Muchová má ovšem historicky navrch a také kurzy svědčí tomu, že je v tomto zápase favoritkou.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Muchová – Hunterová kurzy | US Open 2023 

V rámci sázení na vítěze zápasu můžete narazit na atraktivní sázkové příležitosti. Ačkoli je téměř nemožné projít si na začátku turnaje všechny vypsané kurzy, jistě se vám podaří najít něco zajímavého, co stojí za to. Tento typ sázky funguje velice snadno. Jednoduše si vyberete hráčku, o které si myslíte, že vyhraje. Pak už se stačí jen posadit a počkat si na konečný výsledek zápasu.

Sázky na sety

Betano
1.13
Muchová vyhraje první set / druhý set

Sázek je ale na US Open mnohem víc. Jednou z dalších možností je například sázení na vítěze jednotlivých setů. Pokud máte tušení, že první nebo druhý set bude v rukách vašeho favorita, vsaďte si na něj. Například na Betano najdeme kurz 1.13 na 1. i 2. set, který jasně favorizuje Muchovou oproti Hunterové s kurzem 5.30.

Sázky na gamy

Muchová – Hunterová

US OPEN 2023 WTA

Fortuna
1.18
Muchová méně než 13,5 gamů
Navštívit Fortuna
Fortuna
1.03
Hunterová méně než 13,5 gamů
Navštívit Fortuna
Muchová – Hunterová tipy na zápas US Open

Sázky na gamy obecně představují určité riziko a narazíme na ně nejvíce u sázení naživo. Pokud tedy sázíte na gamy, sledujete u toho konkrétní zápas live a podle toho pak podáváte své sázky. Vsadit si můžete nejen na vítěze, ale i na počet gamů. Například na Muchovou je vypsaná Fortuna sázka na méně než 13.5 gamů s kurzem 1.17. U Hunterové najdeme ten samý počet gamů s o něco nižším kurzem 1.03.

Muchová – Hunterová sázkové příležitosti

Jak vidíte, možností vsadit si je skutečně spoustu. Pokud byste rádi prozkoumali i ostatní typy sázek, stačí se podívat na nabídku konkrétního bookmakera a najít si to, co vás bude bavit.

Muchová – Hunterová statistiky

V tomto zápase se proti sobě postaví Muchová na 10. příčce WTA vs. Hunterová na příčce 167. Muchová si zatím připisuje 4 výhry a 1 prohru, zatímco Hunterová pouze 2 dosavadní výhry a 3 prohry.