US OPEN 2023

Muchová - Townsendová tipy a kurzy

Prestižní tenisový grandslam US Open dopuje své diváky pravidelnou dávkou adrenalinu. Pojďme se nyní podívat na to, jaké jsou aktuálně na nadcházející zápas Muchová – Townsendová kurzy a co si můžeme od tohoto utkání slibovat.

KURZYMUCHOVÁTOWNSENDOVÁ
Tipsport1.214.78
Betano1.214.40
Fortuna1.224.60
Chance1.214.78
*Kurzy ze dne 31.8.2023.

Muchová – Townsendová tipy na zápas US Open

Karolína Muchová se brzy v New Yorku postaví tenistce Taylor Townsendové. Muchová je na tom o něco lépe a v žebříčku WTA je výše než Američanka. Bookmakeři Muchovou vidí jako jasnou favoritku tohoto zápasu. Máme se tedy rozhodně na co těšit.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Muchová – Townsendová kurzy | US Open 2023 

Pokud vás baví sázka na vítěze celého zápasu a zajímá vás, jak vypadají na zápas Muchová – Townsendová kurzy, podívejte se do tabulky výše. Právě tam uvádíme kurzy na vítězku utkání u jednotlivých sázkových kanceláří. Přední sázkové kanceláře se v tomto případě jasně přiklání na stranu Karolíny Muchové.

Betano
3.85
Muchová vyhraje 2:1

Sázení na vítěze zápasu ale není jedinou možnou sázkou. Velmi lákavé mohou být i sázky na přesný výsledek utkání. Betano například vypsalo kurz 3.85 na výsledek 2:1 pro Muchovou. Jak byste tipovali vy?

Chance.cz
1.24
Více než 17.5 gemů

Sázka na počet gemů v zápase patří také mezi top příležitosti. U Chance si momentálně můžete vsadit s kurzem 1.24 na více než 17.5 gemů.

Muchová – Townsendová sázkové příležitosti

Typů sázek je tedy celá řada a vždycky bude z čeho vybírat. Podívejte se v klidu na nabídku námi ověřených bookmakerů, které vám rádi doporučujeme. Jedná se pouze o férové společnosti s licencí a dobrou pověstí.

Muchová – Townsendová statistiky

V tomto zápase se proti sobě postaví Muchová na 10. příčce WTA vs. Townsendová na příčce 132. Muchová si zatím připisuje 4 výhry, zatímco Townsend dosavadní 3 výhry.