US OPEN 2023

Muchová - Wangová tipy a kurzy

Zámořský tenisový Grand Slam US Open nabídne zápasy osmifinále, do kterého se probojovala i česká reprezentantka Karolína Muchová. Rozdá si to s číňankou Wangovou. Podívejte se se na kurzi a šanci na výhru!

KURZYMUCHOVÁWANGOVÁ
Tipsport1.185.38
Betano1.185.00
Fortuna1.185.40
Chance1.185.38
*Kurzy ze dne 2.09.2023.

Muchová – Wangová tipy na zápas US Open

Karolína Muchová zatím předvádí na US Open konzistentní výkony. Ve všech třech zápasech vyhrála relativně hladce ve dvou setech. Má za sebou zápasy proti Townsendové, Frenchové a Hunterové.

Naproti tomu Wangová zas tak jednoduchou cestu do osmifinále neměla. Ve dvou zápasech bojovala až ve tří setech a proto by se mohla projevit i větší únava.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Muchová – Wangová kurzy | US Open 2023

Chtěli byste vědět, jakou šanci má na výhru naše reprezentantka z pohledu sázkových kanceláří? Jaké nabízejí na její výhru kurzy? Bookmakeři v tom mají jasno a zcela jednoznačně favorizují českou hráčku. Kvalita by měla být na její straně, stejně tak jako výhode méne odehraných setů a tím pádem menší únavy.

Tipsport
1.52
Muchová vyhraje bez ztráty setu

Jelikož kurzy na výhru Muchové jsou celkem nízké, spousta sázkařů sáhne zcela jistě na handicapy. Sázkové kanceláře nabízejí spoustu růzých hranic, ovšem ta nejpřijatelnější, z hlediska gamů, je zřejmě -5,5 gamu, kde je kurz lákavý a vzhledem k formě a jiným faktorů to není zas tak těžký úkol pro Karolínu.

Betano
1.93
Muchová v handicapu -5,5 gamů

To ale není vše! Sázkové kanceláře ve své nekonečné nabídce mají spoustu dalších kurzů, jako například přesné výsledky, nebo kurzy na počet setů, či gamů.

Podívejte se, co vše nabízejí prověřený bookmakeři a uzavřete sázky, které se vám líbí co nejvíce!

Muchová – Wangová sázkové příležitosti

Sázkových příležitostí je na tento zápas opravdu hodně. Je to zejména proto, že US Open je obrovským lákadlem pro tenisové fanoušky.

Je to jeden ze čtyř Grand slamů – a Grand slam je skutečně velká událost.

Bookmakeři to vědí a proto nabízejí na zápasy US Open velké množství sázkových příležistostí.

Podívejte se do jejich nabídky a zcela jistě nebudete zklamáni!

Muchová – Wangová statistiky

Jak můžete vidět, Karolína Muchová je zcela oprávněne favoritem i na základě statistik. Povede se jí porazit Wangovou hladce a probojovat se tak do čtvrtfinále?