US OPEN 2023

Nosková - Brengle tipy a kurzy

V jednom z prvních zápasů WTA se proti sobě postaví osmnáctiletá Linda Nosková a Američanka Madison Brengle. Určitě se bude na co těšit. Máme pro vás aktuální informace, jak u bookmakerů vypadají na dvojici Nosková – Brengle kurzy.

KURZYNOSKOVÁBRENGLE
Tipsport1.392.99
Betano1.403.00
Fortuna1.403.00
Chance1.392.99
*Kurzy ze dne 26.8.2023.

Nosková – Brengle tipy na zápas US Open

Osmnáctiletá Nosková je připravena usilovat o své první vítězství v kariéře na US Open, kde loni prohrála už v prvním kole s Marií Bouzkovou.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Nosková – Brengle kurzy | US Open 2023 

Sázet na vítěze celého turnaje se vyplatí především, pokud očekáváte výhru outsidera. Je třeba brát v úvahu, že během celé soutěže se může stát skutečně cokoliv. Proto je mnohdy lepší a výhodnější vsadit si na vítěze jednotlivých zápasů. Záleží na tom, co vám vyhovuje.

Betano
1.45
Nosková vyhraje první set

Sázky na sety

Sázení na sety v tenise je podobné sázení na finální skóre ve fotbale. Můžete si třeba vsadit na to, že Nosková vyhraje 2 sety a Brengle vyhraje 3. Tento typ sázky se vyplatí, pokud znáte styl hry jednotlivých hráčů a dokážete odhadnout jejich formu. Nejčastěji se sází na vítěze 1. setu, například na Noskovou je na Betano momentálně vypsaný kurz 1.45 právě na výhru v prvním setu.

Chance.cz
1.48
Noskova méně než 2,5 setech

Sázky over/under

Při sázkách na over/under jde o celkový počet setů či gemů. Je možné si vsadit třeba na to, že utkání skončí under/over 4,5 setu. Jde o dobrou volbu, pokud nelze jasně určit, kdo vyhraje celkově. Díky tomu se dá sázet na celkový počet setů i gemů. U této sázky je jedno, kdo zápas vyhraje. Nyní si například můžete na Chance vsadit na výhru Noskové s kurzem 1.48 v méně než 2,5 setech.

Nosková – Brengle sázkové příležitosti

Sázkových příležitostí je na tento US Open zápas celá řada. U jednotlivých sázkových kanceláří najdeme různé vypsané kurzy, proto se vyplatí sledovat nabídky několika bookmakerů zároveň a vybrat si tu nejlepší.

Nosková – Brengle statistiky

V tomto zápase se utká Nosková na 42. příčce žebříčku vs. Brengle na příčce 96. Nosková si zatím připisuje 3 výhry a 2 prohry, stejně jako Brengle.