US OPEN 2023

Plíšková - Burelová tipy a kurzy

Soutěž US Open nabízí každý den vzrušující zápasy, na které si můžete vsadit. Pojďme se společně podívat, jaké jsou vypsané na souboj Plíšková – Burelová kurzy a sázkové příležitosti. Zde je náš nejnovější přehled se všemi informacemi.

KURZYPLÍŠKOVÁBURELOVÁ
Tipsport1.452.89
Betano1.452.80
Fortuna1.482.65
Chance1.452.89
*Kurzy ze dne 30.8.2023.

Plíšková – Burelová tipy na zápas US Open

Karolína Plíšková se v tomto zápase utká s mladičkou Burelovou. Půjde tak o jejich první společné utkání. Sázkové kanceláře prozatím věří více zkušenější Plíškové, Burelová má ale rozhodně šanci zabodovat.

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Plíšková – Burelová kurzy | US Open 2023 

I u tohoto zápasu najdeme celou řadu sázkových příležitostí, které stojí za to omrknout. Co se týče sázek na vítěze zápasu, přiklání se současné kurzy spíše k vítězství naší Plíškové, jak můžete vidět v tabulce výše. Dalo by se říci, že v tom jsou české sázkovky za jedno.

Betano
2.30
Obě hráčky vyhrají

Pokud vás zajímají další Plíšková – Burelová tipy, zabrouzdejte i do dalších sázek, které bookmakeři vypisují. Zajímavá je například sázka, že obě hráčky vyhrají set na Betano, a to s kurzem 2.30.

Tipsport
1.72
Plíšková méně než 9,5 gamů

Prohlédněte si celou nabídku kurzových sázek a vyberte si, co vás baví. Atraktivní mohou být také sázky na počet gemů v 1. setu. Tipsport vypsal kurz 1.72 na méně než 9.5 gemů u Plíškové.

Plíšková – Burelová sázkové příležitosti

Podívejte se na nabidku a prozkoumejte možnosti u jednotlivých bookmakerů. Doporučujeme porovnat je a vybrat si podle svého gusta. Uvedené sázkové kanceláře jsou seriózní a námi prověřené.

Plíšková – Burelová statistiky

V tomto zápase se proti sobě postaví Plíšková na 25. příčce WTA vs. Burelová na příčce 62. Plíšková si zatím připisuje 2 výhry, zatímco Burelová 3 dosavadní výhry.