Akční kód Tipsport pro Červen 2023

Rádi těžíte ze vstupních nabídek a promo akcí různých sázkových kanceláří pomocí promo kódů? Podívejte se na náš akční kód Tipsport a získejte skvělý bonus u jednoho z nejznámějších a nejvyužívanějších bookmakerů v České republice!

Hot!

Tipsport
90/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 400 Kč na první sázky: žádné protočení!

Podívejte se, jak akční kód Tipsport funguje!

Promo kódy fungují velice podobně slevovým kuponům. Máte kód, který pak zadáte to vyhrazeného pole a získáte tím slevu nebo extra peníze. Akční kód Tipsport funguje stejně, jenže místo slevy získáte úžasný vstupní Tipsport bonus.Tipsport má momentálně jednu z nejvyšších nabídek vstupního bonusu na trhu. Detaily si přiblížíme níže. Nezapomeňte tedy během registrace zadat náš akční kód Tipsport, abyste tento úžasný bonus obdrželi.

Chcete využít nabídku vstupního bonusu co nejdříve? Nejjednodušší cestou je podívat se na akční kód Tipsport zde na stránce, pak se překliknout na samotnou stránku sázkové kanceláře a začít proces Tipsport registrace.

Jak využít Tipsport akční kód

Pokud jste použili akční kód Tipsport a získali jste vstupní bonus, můžete jej využít na v podstatě všechny kurzy z nabídky. Naleznete ze velkou spoustu sportů, přes fotbal,  tenis, či hokej, až po kriket, vodní pólo a mnohem dalších.

Pokud si plánujete vsadit na nesportovní události, naleznete zde i sekci e-sportů (tedy video her) a právě probíhajících turnajů v tomto pořád se zvětšujícím odvětví. V nabídce jsou i sezónní události, jako například volby.

Co se týče samotných sportů, tak platí pravidlo, že čím je sport populárnější, tím na více lig a soutěží je možné si vsadit. Například u takového fotbalu se bavíme dokonce o třetích ligách. Vaše Tipsport sázky je možné uzavírat na opravdu širokou škálu možností.

V případě, že budete mít jakékoliv otázky nebo problémy během procesu registrace, neváhejte se obrátit na zákaznickou linku pro klienty Tipsport. Centrum pomoci zákazníkům vám z radostí pomůže s čímkoliv, což pro vás bude nejasné.

50 000 Kč + 400 Kč na první sázky

Až do 50 400 KČ
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 400 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!

Tipsport registrace

Pro získání vstupní nabídky je nutno se registrovat. Tipsport registrace není nic složitého. Je to proces, který zajistí, že sázková kancelář provozuje a poskytuje své služby v souladu se zákonem. Tipsport patří mezi legitimní společnosti, které dodržují zákon a proto se během registrace nevyhnete ověření totožnosti a věku.

Tipsport registrace bonus

Tipsport registrace krok za krokem

  • Otevřete stránku sázkové kanceláře Tipsport.
  • Nezapomeňte se předtím podívat na náš akční kód Tipsport.
  • Klikněte na tlačítko Tipsport Registrace (pravý horní roh obrazovky).
  • Budete přesměrováni na registrační formulář.
  • Vyplňte údaje o vaší osobě a vložte akční kód Tipsport.
  • Odešlete informace a společnost vás bude informovat o dalším postupu pomocí emailu.

Připravte si také některý z dokladů totožnosti, kterými potvrdíte, že jste to vy. Použít můžete také elektronickou identitu BankID. Po ověření totožnosti jste plnohodnotným členem a můžete začít sázet a také získat Tipsport bonus.

Tipsport bonusova nabidka

Tipsport bonus: získejte celkově až 50 500 Kč!

Společnost Tipsport má aktuálně pro nové hráče až dva bonusy. Ihned po úspěšném dokončení registrace obdržíte pětistovku ve formě Netů. Nety jsou body, které se dají použít místo peněz pro vaše tikety a sbírají se několika způsoby. Získáte je za každý tiket, který má kurz vyšší, než určitá hranice, druhým způsobem je přivedení nových klientů a třetím je právě registrační Tipsport bonus. Kromě toho se můžete také těšit na 100% vstupní bonus.

BONUSKOLIK?
100% vstupní bonusMaximálně 50 000 Kč
Bonus za registraci500 Kč

Pokud se zaregistrujete, můžete si na svůj účet vložit první peníze. Mějte na paměti, že vložená suma ovlivní váš hlavní bonus, více informací níže. Vklad můžete provést několika způsoby. Jedním je vklad přímo na pobočce, ovšem jsou zde i jednodušší online metody, které provedete z pohodlí domova. Ke vkladu je možné použít bankovní převod, platební karty, online peněženky či dokonce kryptoměny.

Vstupní Tipsport bonus až do 50 000 Korun

Každý nově registrovaný zákazník sázkové kanceláře Tipsport teď může získat vstupní bonus na první vklad až do výše 50 000 Korun, když použijete náš akční kód Tipsport. Pokud se vám výše bonusu zdá být přehnaná, pak si zcela jistě říkáte, jestli v tom není nějaký háček. A ono to háček má, v podobě podmínek protočení, kterým se ale v případě vstupních bonusů nevyhnete snad nikde.

Podmínky protočení

Podmínky se liší od výše bonusu. Bonus je v hodnotě 100% vašeho prvního vkladu. To, kolik na svůj účet původně vložíte stanoví jak výši bonusu, tak i úroveň podmínek protočení.

První úroveň je do 1 000 Korun (včetně). Pokud tedy vložíte na svůj účet nejvíce tisícovku, pro uvolnění bonusu, tedy dosáhnutí toho, že peníze budou volně dostupné a budete moci bonus vybrat na váš bankovní účet, musíte splnit požadovaný obrat pětinásobku bonusu plus vkladu na tiketech s kurzem minimálně 1,5.

Druhá úroveň se vztahuje na vklady nad 1 000 Kč a pod 5 000 Kč (včetně). Jakákoliv částka v tomto rozmezí bude muset být protočená v hodnotě vklad plus bonus krát sedm. Například u vkladu 2 500 Kč je bonus 2 500 Kč. To znamená bonus plus vklad je 5 000 Kč. To vynásobíme sedmi a výsledkem je požadovaný obrat pro celkové uvolnění bonusu. Do výpočtu se berou jenom tikety s kurzem 2,0 a více.

No a poslední hladina je nad 5 000 Kč. Maximální bonus je padesát tisíc, tedy pokud náhodou vložíte více, než je tato hodnota, bonus bude pořád 50 000 Kč. Zde je nutné prosázet hodnotu bonusu a vkladu 8-krát na tiketech s kurzem 4,0. Tato úroveň je dost nepříznivá, ale pokud jste úspěšný sázkař, pak ji můžete zvážit.

Pro každou úroveň platí, že bonus je uvolňován postupně po desetinách. Pokud tedy splníte 10% z požadovaného obratu, uvolní se vám 10% z bonusu.

50 000 Kč + 400 Kč na první sázky

Až do 50 400 KČ
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 400 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!

Kdo může získat Tipsport bonus?

Jak jsme již zmínili, bonusová nabídka platí pro nové hráče, kteří plně projdou procesem Tipsport registrace. To znamená, že ze zákona musíte mít minimálně 18 let. Sázková kancelář se ujistí pomocí ověření vaší identity, že tuto podmínku splňujete. Během zmíněné registrace nezapomeňte použít náš akční kód Tipsport pro získání bonusu.

Samotné vyplnění registračního formuláře trvá jen několik minut. Uveďte zde pravdivé informace, protože sázková kancelář si je stejně ze zákona musí ověřit. Zadáváte základní údaje o vaší osobě a v tomto kroku si kromě akčního kódu volíte i vaše přihlašovací údaje. Tyto údaje si pečlivé uschovejte, budete se jimi přihlašovat do vašeho konta a stejně tak platí i pro přihlašování do mobilní aplikace.

Další bonusy u Tipsportu

Tipsport akční kód vám kromě hlavní vstupní nabídky zajistí i další, jednorázový bonus za úspěšnou registraci. Tento jednorázový bonus má hodnotu 150 Korun a můžete je použít na vašich tiketech.

Bonus je udělen ve formě Netů. Nety jsou součástí věrnostního programu Tipkonto. V rámci Tipkonta sbíráte za vaše tikety body, tzv. Nety, které je potom možné použít při dalších vašich sázkách místo peněz. Pokud je tiket vsazený za Nety výherní, výplatu obdržíte v českých korunách.

Tipsport aplikace

Tipsport aplikace: akční kód a bonus

Zajímá vás, jestli je bonus dostupný i pro mobilní aplikaci? Tipsport aplikace je skvělou formou sázení na cestách. Vyhrazený bonus za používání Tipsport aplikace neexistuje, ale všechny výše zmíněné bonusy a promo akce se vztahují i v rámci používání mobilní aplikace.

Aplikace je dostupná jak pro iPhone a iPad (iOS), tak pro zařízení běžící na platformě Android. Kurzová nabídka je stejná jako u webové verze a k dispozici jsou i live sázky a živé přenosy.

Pokud jste tedy na cestách a máte s sebou jenom mobilní zařízení, sázet na něm můžete zcela plnohodnotně. Předzápasové Tipsport sázky a také live sázky je tak možné uzavírat kdekoliv, kde máte internetové připojení.

Stojí registrace a sázení u Tipsport za to?

Sázková kancelář Tipsport je v České republice jednou z nejvyužívanějších společností pro uzavírání jak sportovních, tak nesportovních sázek. Jejich základna klientů je obrovská a nemusíte se bát, že byste se zapletli se špatnou firmou. Tipsport je u nás v podstatě jedním z gigantů a jejich reputace zajišťuje bezpečí vašich peněz. Tento bookmaker dodržuje docela striktní pravidla a zákon.

Kromě výše zmíněného nabízí novým klientům jeden z nejvyšších bonusů na trhu, i když je potřeba říct, že nejvyšší hladina je celkem náročná na dosažení. Nicméně, Tipsport bonus představuje skvělou cestu, jak začít sázet s extra penězi. Kromě vstupního bonusu na první vklad totiž můžete vyzkoušet a prozkoumat nabídku této sázkové kanceláře díky registračnímu bonusu, který dostanete úplně zdarma jenom za úspěšné dokončení registrace.

Kromě bonusů je pro hráče věrnostní program Tipkonto, kde vás bookmaker odměňuje body za vaše tikety, která pak můžete použít místo peněz pro vaše budoucí Tipsport sázky. Stránka je velice přehledná a to i u mobilní aplikace, ve které nejste nijak limitováni ani co se týká bonusů – Tipsport bonus je možné využít i v aplikaci.

Samotné tikety je možné uzavírat ve spoustě variant. Sázet můžete na jednotlivá utkání samostatně, nebo můžete sestavit tzv. Akumulátor, tedy tiket s více zápasy, kde se kurzy jednotlivých utkání násobí. Nechybí ani kombinované a skupinové tikety.

Kurzová nabídka je neskutečně široká a i ti nejnáročnější sázkaři si zde přijdou na své. Pokud se tedy ptáte, jestli Tipsport stojí za to, odpověď je určitě Ano. Pokud jste novým hráčem, nezapomeňte se podívat na náš akční kód Tipsport, který vám zabezpečí nejlepší možnou vstupní nabídku.

50 000 Kč + 400 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 400 Kč na první sázky: žádné protočení!

Často kladené otázky – FAQ

Jaký je Tipsport kód?

Tipsport akční kód můžete najít zde u nás na stránce. Promo kód udržujeme pořád aktuální, proto si můžete být jisti, že u nás naleznete vždy aktuální informace, které vám zabezpečí tu nejlepší možnou vstupní nabídku.

Jaký je aktuální bonus u Tipsportu?

Sázková kancelář Tipsport nyní nabízí bonus v celkové hodnotě až 50 300 Korun. Vstupní bonus na první vklad má maximální hodnotu 50 000 Kč a za úspěšně dokončenou Tipsport registraci získáte dalších 300 Korun zdarma na vaše sázky.

Kdo může využít kód a získat bonus?

Bonus je pomocí kódu dostupný jen novým zákazníkům. Stávající sázkaři sice nemohou získat bonus, ale mohou těžit z jiných promo akcí, které Tipsport nabízí. Podmínkou pro získání bonusu je dokončení plnohodnotné registrace, což vede k poslední podmínce, kterou je ze zákona věk 18 let.

Můžu využít Tipsport kód a získat bonus v mobilní aplikaci?

Jistě! Jakmile je proces registrace úspěšně dokončen a vy si vložíte na účet první peníze, kromě registračního bonusu 150 Kč získáte i vstupní bonus, no a oba tyto bonusy je možné čerpat i přes mobilní apku Tipsport.